fb
www.contribee.com

SOS gyvūnai

„SOS gyvūnai“ – viena iš didžiausių ir seniausių gyvūnų prieglaudų Lietuvoje. „SOS Animals“ – one of oldest and biggest no-kill shelters in Lithuania.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

„SOS gyvūnai” - viena iš didžiausių Lietuvos gyvūnų globos organizacijų (paprasčiau – prieglaudų), veikianti jau daugiau nei 12 metų per kuriuos padėjome daugiau nei 8000 gyvūnų, daugiausia šunų ir kačių. Padedame ir ieškome namų visiems: globojame ir rūpinamės ne tik sveikais, bet ir sergančiais, senais, sužeistais, neįgaliais gyvūnais. Jie pas mus namų laukia tiek, kiek reikia – gyvūnų nemigdome, kad atsirastų vietos.

 

Kasdien rūpinamės daugiau nei 150 gyvūnų. Esame įkūrę du modernius prieglaudos pastatus su šiltais kambarėliais iš kurių šunys bet kada gali patekti į lauką. Katės gyvena jaukiame kačių kambarėlyje, o vasarą gali išeiti pasivaikščioti į specialų aptvertą lauko voljerą katėms. Dalis gyvūnų namų laukia „SOS Akropolio namelyje“. Kiekvieną pas mus patekusį gyvūną ne tik saugiai apgyvendiname, pamaitiname ir juo rūpinamės, bet ir sterilizuojame, ženkliname, skiepijame, atliekame parazitų profilaktiką, gydome. 

 

Nuo 2008m. veikia „SOS gyvūnų“ veterinarijos kabinetas, kuriame ne tik gydome ir sterilizuojame mūsų globotinius, bet nekomercinėmis kainomis sterilizuojame mūsų regiono gyvūnus siekdami humaniškais būdais mažinti beglobių gyvūnų populiaciją.

 

* Kasdien rūpinamės daugiau nei 150 globotinių.

* Per 2020 m. namus suradome daugiau nei 450 gyvūnų.

* Nuo veterinarijos kabineto įkūrimo sterilizavome daugiau nei 3000 gyvūnų.

* Nuo veiklos pradžios išgelbėjome daugiau nei 8000 gyvūnų.

 

„SOS Animals“ – one of the biggest animal shelters in Lithuania founded in 2008. We are a no-kill animal shelter and provide safe shelter, food and love for all animals including old, injured, sick or disabled. They wait for new home together with their healthy friends. Every time a new animal arrives to our shelter we spay or neuter, microchip, vaccinate, provide flea/tick treatment and heal injuries, treatable diseases. We have helped more than 8000 animals since the opening of our shelter and take care of more than 150 cats and dogs every day.

Our goals


Newest - oldest