fb

Parama

www.contribee.com

5€

Per month

Pieno pakaitalas mažam šuniukui savaitei. (Milk Replacer for puppy for 1 week) Kasmet į prieglaudą patenka mažų per anksti nuo mamos atskirtų šunelių, kuriems būtinas specialus pienuko pakaitalas. Kadangi šuneliai atkeliauja ne po vieną, o dažnai ir po 5 ar net daugiau - tai tampa tikru išbandymu ne tik prieglaudos savanoriams, kuriems tenka budėti ir maitinti šunelius net ir naktį, tačiau ir mūsų piniginei, kuri kasdien rūpinantis 150 gyvūnų labai greit ištuštėja.


Subscribe

Parama

www.contribee.com

10€

Per month

Specialūs konservai senam šuneliui savaitei. (Special canned food for dog for 1 week) Mūsų prieglaudoje kasdien rūpinamės 100 šunelių. Ne paslaptis, kad senjorai, ypač jei dar turi lėtinių ligų, kur kas sunkiau suranda namučius. Taigi globojame ne vieną dešimtį senučiukų, kuriems dėl būtini specialūs, jiems pritaikyti konservai. Skirkite paramą ir pasirūpinkite, kad mūsų senolių pilvukai visada būtų sotūs ir sveiki.


Subscribe

Parama

www.contribee.com

25€

Per month

Jaukus gultas šuneliui. (Cosy dog bed) Mūsų moderniuose prieglaudos pastatuose - šilta ir saugu. O kad būtų jauku ir patogu - būtina turėti pakankamai guolių šunims. Guolis - toks jau daiktas, kuriam nutinka visko - būna ir dantukų ar nagiukų “mankštos” neatlaiko, būna ir nepataisomai susitepa ar tiesiog susidėvi. Todėl per metus guolių sunaudojame daugiau nei norėtume. Paremkite ir padėkite mums pasirūpinti, kad mūsų globojami šuneliai visada turėtų kur minkštai ir patogiai prigulti pailsėti.


Subscribe

Parama

www.contribee.com

50€

Per month

Vidutinis gyvūno priėmimo krepšelis (average cost of animal admission to shelter): skiepas, ženklinimas, sterilizacija, maistas, apsauga nuo parazitų. Per metus į prieglaudą patenka daugiau nei 450 gyvūnų, panašus skaičius ir iškeliauja namo. Taigi daugiau nei vienas gyvūnas per dieną. Padėkite paruošti mūsų naujokėlius naujam gyvenimui saugiuose namučiuose.


Subscribe

Parama

www.contribee.com

100€

Per month

Vidutinė sergančio gyvūno gydymo kaina. (Average cost of sick animal care)  Į prieglaudą gyvūnai dažnai patenka iš netinkamų sąlygų, neprižiūrėti, kartais tiesiog atvežami dėl to, kad šeimininkai neturi lėšų juos gydyti. Todėl tarp mūsų naujokėlių sergančių gyvūnų tikrai daug. Kaskart atvykus tokiam bėduliui atliekame tyrimus, skiriame gydymą ir perkame vaistus. Paremkite mus, kad galėtume išsiaiškinti visų mūsų naujokėlių blogos savijautos priežastis ir kuo efektyviau juos gydyti. 


Subscribe