fb
www.contribee.com

Siena - tiriamosios žurnalistikos centras

Tiriamosios žurnalistikos centras „Siena“ - jau penktus metus skaičiuojanti dviejų žmonių komanda, sėkmingai viešinanti korupcijos, nepotizmo apraiškas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

„Siena“ – tai idėja, kuri brendo šešerius metus. Idėja kurti žurnalistiką, kuri keičia pasaulį ir daro tai visiškai nepriklausomai.

Šiandien galime sakyti, kad mums pavyko. Su Jūsų visų, kurie skaito, žiūri ir mus remia, pagalba. Ačiū Jums!

„Sienos“ tikslai – ne tik kurti žurnalistinius tyrimus, bet ir prisidėti prie žurnalistikos plėtros bei kokybės gerinimo visoje Lietuvoje. Tiriamosios žurnalistikos centras siekia atskleisti korupciją, nepotizmą, piktnaudžiavimą, žmogaus teisių pažeidimus ir kitus reiškinius, dėl kurių nukenčia tiek pavieniai žmonės, tiek ištisos valstybės. 

Savo darbais jau įrodėme, kad nors esame maži, bet reikšmingi. Mūsų tarptautinio masto tyrimai užtraukė sankcijas ne vienam Baltarusijos oligarchui, o po lietuviškų skelbtų istorijų, jų herojams aferos beveik visais atvejais pasibaigė ikiteisminiais tyrimais ar net baudžiamųjų suolu.  

Dabar jau galime drąsiai sakyti, kad „Siena“ yra daugiausiai tarptautinių tyrimų įgyvendinanti lietuviška žiniasklaidos organizacija, plačiausiai bendradarbiaujanti su užsienio partneriais.

Tiriamosios žurnalistikos centras dėkoja visiems ir kiekvienam atskirai, kas savo parama leidžia mums dirbti visos Lietuvos ir pasaulio labui.


Newest - oldest