fb

3

Per month
Išankstinis mūsų turinys +10% nuolaida atributikai

Jums tai - kavos puodelis, mums tai - svarbi suma mūsų darbui. Kartu siūlome 10 proc. nuolaidą Sienos kuriamai atributikai. Jei norite ja pasinaudoti, kreipkitės tiesiai per Contribee arba elektroniniu paštu [email protected].

Esame be galo dėkingi už jūsų paramą, nes mums svarbus visas remėjų dėmesys. Stengiamės dėl jūsų ir už jus. Ačiū, kad tikite ir pasitikite!

Subscribe

5

Per month
Išankstinis mūsų turinys +15% nuolaida atributikai

Tai yra didelė ir svarbi suma mums - dviejų žmonių komandai su dideliais tikslais. Kartu siūlome 15 proc. nuolaidą Sienos atributikai. Jei norite ja pasinaudoti, kreipkitės tiesiai per Contribee arba elektroniniu paštu [email protected].

Ačiū jums, kad remiate mus savo pinigais, mums tai yra didžiausias įvertinimas. Kuo daugiau jūsų, tuo mūsų vizija tampa realesnė.

Subscribe

10

Per month
Išankstinis mūsų turinys +30% nuolaida atributikai

Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū. Kartu siūlome 30 proc. nuolaidą Sienos atributikai. Jei norite ja pasinaudoti, kreipkitės tiesiai per Contribee arba elektroniniu paštu [email protected].

Dėkojame, kad tikite mumis ir esate su mumis savo parama. Tai mums - labai svarbu. Jaučiame, kad vertinate mūsų darbą. Tikimės, kad už tokią ateityje galėsime pasiūlyti ir papildomų padėkų jums, ir kokybiško turinio. Plėsdamiesi, nuolatos pildysime šių paramos lygių aprašymus. Dar kartą ačiū.

Subscribe
www.contribee.com

25

Per month
Išankstinis mūsų turinys + multifunkcinė plyta

Jūsų parama iš dalies apmoka mūsų biuro nuomos mokestį! Taip pat dovanojame jums nuostabią multifunkcinę... plytą, kuri gali būti panaudota tiek kaip pieštukinė, tiek savigynai. Be to, gaunate 50% nuolaidą Sienos marškinėliams arba džemperiui su pasirinktu siūlomu dizainu. Jei norite ja pasinaudoti, kreipkitės tiesiai per Contribee arba elektroniniu paštu [email protected].

Dėkojame jums, kad tikite mumis ir saugote mus. Stengiamės ir stengsimės, kad mūsų darbo rezultatai saugotų ir jus, ir demokratiją. Ačiū!

 


 

Subscribe
www.contribee.com

50

Per month
Visas turinys, marškinėliai ir... plyta!

Siena.lt įgyvendino savo viziją tapti svarbiu tarptautinių tyrimų vietininku Lietuvoje. Ir jį viršijo - tapome svarbiausiu. Tačiau tempui ir kokybei palaikyti reikia resursų. Tolimesni planai yra išlaikyti tai, ką taip sunkiai kūrėme. Atskleisti korupciją Lietuvos regionuose, padėti tautinėms bendruomenėms ir netgi kaimyninėms valstybėms, kuriose demokratiniai procesai yra žymiai mažiau pažengę, nei mūsų šalyje. Išskirtine savo parama jūs realiai prisidedate demokratinių procesų skaidrinimo. Taip pat nemokamai gaunate marškinėlius ir/arba multifunkcinę plytą su mūsų atributika. Jei norite šių nedidelių padėkos dovanų, kreipkitės tiesiai per Contribee arba elektroniniu paštu [email protected].

Demokratijos stiprinimas ne tik savame kieme, bet ir aplinkui yra naudingas tiek mus, tiek tiems, kurie yra šalia. Be galo dėkojame jums už tokią didelę ir svarbią paramą. Be jos būtų tikrai sunku. Ateityje už jūsų paramą tikimės pasiūlyti ir papildomų atsidėkojimų. Ačiū.

Subscribe
www.contribee.com

100

Per month
Jūs nuostabūs! (+bet kuri pasirinkta atributika)

Suprantame, kad tokią sumą gali skirti ne kiekvienas. Viena yra norėti, kita yra galėti. Mums svarbu, kad jūsų mums skiriama parama nebūtų jums našta. Taip pat nemokamai gaunate džemperį arba marškinėlius ir/arba multifunkcinę plytą su mūsų atributika. Jei norite šių nedidelių padėkos dovanų, kreipkitės tiesiai per Contribee arba elektroniniu paštu [email protected].

Esame dėkingi už bet kokio dydžio paramą. Organizacijos pradžioje turėta tvirta vizija plėstis, papildant komandą regionų, tautinių bendruomenių nariais, bendradarbiais iš užsienio šalių išsipildė. Bet jai palaikyti reikia nuolatinių resursų. Pasižadame, kad jūsų parama bus skiriama būtent šiam tikslui, nes sklandi ir tvari centro veikla yra kokybiškų tyrimų garantas. Jūs remiate ne mus, jūs remiate demokratiją. Ačiū, kad suteikėte mums darbo vietą.

Subscribe

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0