fb
www.contribee.com

Prirašytos rankos

Iniciatyva „Prirašytos rankos“ siekia mažinti pakartotinį nusikalstamumą bei socialinę atskirtį tarp asmenų, atliekančių laisvės atėmimo bausmę, ir likusios visuomenės dalies.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Prirašytos rankos - 2019 m. gimusi iniciatyva, kurios dėka nuteisti žmonės Lietuvoje jaučiasi mažiau vieniši, turi daugiau galimybių tobulėti ir keistis.

 

Mes siekiame suteikti nuteistam žmogui erdvės pasikeisti per neformalų ugdymą, nuoširdų ir reguliarų bendravimą bei šviesdami visuomenę nusikalstamumo klausimais. Šiuo metu vedame veiklas 5-iose Lietuvos įkalinimo įstaigose.

 

Vaikystės traumos, nepriežiūra, žalinga aplinka bei daugelis kitų veiksnių prisideda prie to, kad žmogus įvykdo nusikaltimą. Tik spręsdami problemas, privedusias prie nusikaltimo, galėsime užtikrinti, kad žmogus sėkmingai įsitrauks į visuomenę ir daugiau nebenusikals.

 

Nuteistiems asmenims yra be galo svarbus pastovumas, dėl to yra svarbi Jūsų kasmėnesinė parama - ji suteiks mums tvirtą pagrindą norint keisti nuteistų žmonių gyvenimus. Tad tik Jūsų dėka galėsime įgyvendinti idėjas, kurios keis visuomenę į gera!

 

Daugiau apie mūsų bendradarbiavimą su Kalėjimų tarnyba galite skaityti čia: https://bit.ly/2SMDhwS.

 

Apie mūsų veiklų reikšmę nuteistiesiems kviečiame skaityti čia: https://bit.ly/3zGznpQ.

Our goals


Newest - oldest