Membership tiers
3.00€ per month Paremdami mus

Jūs padedate įsigyti priemonių bei įrangos, kurios yra būtinos savanoriams, gyvūnų gelbėjimui ir jų priežiūrai. - (You’ll help to purchase the tools and equipment necessary for volunteers, animal rescue, and care.)

Subscribe
5.00€ per month Paremdami mus

Jūs padedate užtikrinti, kad iš daugintojų paimti gyvūnai gautų visą reikiamą priežiūrą - nuo maudymo, kirpimo iki šilto guolio. - (You’ll help ensure that animals taken from illegal breeders receive all the care they need, from bathing and shearing to warm beds)

Subscribe
10.00€ per month Paremdami mus

Jūs padedate pasirūpinti būtinais daiktais bei priemonėmis, kurių trūksta prieglaudoms visoje Lietuvoje. - (You’ll help to take care of the necessary items and tools that are lacking in shelters throughout Lithuania.)

Subscribe
Show all 5 tiers
About me

„Lietuva – gyvūnams“ – tai Deimantės Guobytės iniciatyva įkurta ne pelno siekianti labdaros organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra remti Lietuvoje esančias gyvūnų prieglaudas, skatinti žmones į savo šeimas priimti augintinius iš laikinų globos namų, kovoti su nelegaliu gyvūnų veisimu bei apginti gyvūnus, kurie laikomi, auginami blogomis sąlygomis.


Vieša paslaptis, kad Lietuvoje klesti neatsakingas ir nelegalus gyvūnų veisimas, taip pat daugėja į gatvę išmestų bei į prieglaudas atiduotų gyvūnų skaičius. Be to, liūdna stebėti, kaip dažnai gyvūnų prieglaudos yra naudojamos pinigų plovimo tikslais, piktnaudžiaujant aukojančių žmonių gera valia ir dosnumu.

„Lietuva – gyvūnams” siekia ne tik perskirstyti surinktas lėšas gyvūnų prieglaudoms, bet ir prižiūrėti kiekvieno paaukoto euro tikslinį panaudojimą. Šiame puslapyje galite paaukoti pinigų ir stebėti, kokiems darbams yra renkamos lėšos bei kaip jos yra panaudojamos.
 

Kviečiame jus ne tik aukoti, bet ir tiesiogiai bendradarbiauti, prisidedant prie bendrų tikslų įgyvendinimo. Tikime, kad Lietuva gali ir turi tapti gražia bei draugiška vieta gyventi visiems gamtos vaikams - ne tik žmonėms, bet ir jų geriausiems draugams – gyvūnams. Lietuva gali būti tik pradžia, galime padaryti perversmą visame pasaulyje. 
__________________

"Lietuva - gyvūnams" is an Animal Support Foundation founded by Deimantė Guobytė. Our main goal is to support animal shelters in Lithuania, encourage people to adopt pets from temporary care homes, fight against illegal animal breeding, and protect animals who are grown in poor conditions. "Lietuva – gyvūnams " seeks not only to redistribute the collected funds to animal shelters but also to supervise the targeted use of each donated euro. Here you can make one-time or monthly donations and track what work is being funded and how your money is being used.

Posts
Lietuva gyvūnams 2020-10-20 13:13:53


Paaukota 100€ VšĮ "Plungės priglaustukai"

Geri darbai kasdien! Ačiū tiems, kuria skiriate ne tik savo laiką, bet ir dalį uždirbtų pinigų. 

Jeigu norite prisidėti ir Jūs, tai galite padaryti paremdami mus vienkartine parama arba mėnesine prenumerata. :) 

Lietuva gyvūnams 2020-10-20 13:12:42


250€ parama "Telšių uodegėlė"

Lietuvos prieglaudoms dabar, kaip niekad, reikalinga parama. Džiaugiamės, kad galime jas paremti kartu su Jūsų pagalba!
 

 

Lietuva gyvūnams 2020-10-19 10:18:01


Laikinų globėjų registracija

Atsižvelgiant į šiandieninę situaciją Lietuvoje dėl žiauraus elgesio su gyvūnais, „Lietuva gyvūnams“ organizacija ieško žmonių, galinčių priimti gyvūnus laikinai globai. Kviečiame užpildyti šią formą ir prisidėti prie geresnio gyvūnų rytojaus -https://bit.ly/laikinuglobejuregistracija

Laikini globėjai – tai žmonės, galintys savo namų šiluma pasidalinti su vienišais prieglaudų gyventojais iki tol, kol mažieji draugai suras ilgalaikius namus. Jeigu jūs: - mylite gyvūnus; - turite sąlygas laikyti ir pasirūpinti gyvūnu; - turite patirties rūpinantis gyvūnais; Dar kartą kviečiame užpildyti šią formą ir tapti laikinu globėju!

Lietuva gyvūnams 2020-10-19 10:14:43


Laukinių gyvūnų pagalbos centras

Visos pastangos, viešumas ir visi mes po mažu darome geresnį gyvenimą Lietuvos gyvūnams. Ypač skriaudžiamiems, beglobiams ir neprižiūrėtiems. Tai tik dar kartą įrodo - nebijok kalbėti, nebijok pasisakyti!!! 

Nuoroda.

Onetime tip
Collected
846.00€
5 €
10 €
20 €

or

amount
Pledge - 0 EUR
Goals
994.00€ / 3 000.00€ per month
33.13%
Jūsų paramos bus skiriamos - teisininkų išlaidoms bei kovai su nelegaliais daugintojais, Lietuvos prieglaudoms ir jose gyvenančių gyvūnų priežiūrai: maistui, vakcinavimui, gydymui bei sterilizavimui.
994.00€ / 3 000.00€ per month
33.13%
Our organization will use your support for lawyers' costs for the fight against illegal breeders, Lithuanian shelters, and the care of the animals living there: food, vaccination, treatment, and sterilization.