fb
www.contribee.com

Lietuva - Gyvūnams

Deimantės Guobytės labdaros ir paramos fondas "Lietuva - Gyvūnams" - Deimantė Guobytė Animal Support Foundation

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

„Lietuva – gyvūnams“ tai ne pelno siekiantis labdaros ir paramos fondas įkurtas Deimantės Guobytės iniciatyva. Šis fondas renka lėšas, kad galėtų kovoti su nelegaliomis gyvūnų daugyklomis bei žiauriu elgesiu su gyvūnais, rūpintis sužeistų ir likimo valiai paliktų gyvūnų gydymu bei sveikata, remti skurstančias gyvūnų prieglaudas Lietuvoje ir ieškoti šeimininkų paliktiems beglobiams gyvūnams.

 

Šios organizacijos išskirtinumas – mes neturime gyvūnų prieglaudos. Mūsų savanorių tikslas – išgelbėtus gyvūnus siųsti ne į prieglaudas, o tiesiai į laikinus arba nuolatinius namus. Kodėl tai yra svarbu?

 

Išgelbėti gyvūnai, atkeliavę tiesiai pas laikinus globėjus, nuo pat pirmų naujo gyvenimo dienų susipažįsta su namų šiluma, žmogaus meile ir rūpesčiu. Tokioje aplinkoje gyvūnai daug greičiau adaptuojasi, patiria mažiau streso, gali pailsėti ir greičiau pasveikti – tiek fiziškai, tiek emociškai.

 

ORGANIZACIJOS STRUKTŪRA

 

Visą „Lietuva – gyvūnams“ organizaciją sudaro dvi dalys:

 

1.Labdaros ir paramos fondas, vadovaujamas Deimantės Guobytės ir renkantis lėšas bei finansuojantis savanorių veiklą, gyvūnų gydymo išlaidas ir kt.;

 

2. VŠĮ „LT–gyvūnams savanoriai“ vienijanti savanorių bendruomenę, kuri atlieka aktyvius veiksmus kovoje prieš žiaurų elgesį su gyvūnais. Šią komandą sudaro kelios dešimtys neabejingų „Lietuva – gyvūnams“ organizacijos savanorių, kuri apima visas 10 Lietuvos apskričių. 

 

KODĖL MUS REMTI

 

Visa „Lietuva – gyvūnams“ organizacijos veikla yra valstybės nefinansuojama. Vienintelis pajamų šaltinis – rėmėjai. Pranešimų apie žiaurų elgesį su gyvūnais, nelegalias daugyklas, pasimetusius šunis ir kates mes gauname kiekvieną dieną. Kad galėtume padėti visiems, kuriems reikia pagalbos, mums reikia jūsų paramos.

 

PRISIDĖKITE

 

Kviečiame jus ne tik aukoti, bet ir tiesiogiai bendradarbiauti, prisidedant prie bendrų tikslų įgyvendinimo. Tikime, kad Lietuva gali ir turi tapti gražia bei draugiška vieta gyventi visiems gamtos vaikams - ne tik žmonėms, bet ir jų geriausiems draugams – gyvūnams. Lietuva gali būti tik pradžia, galime padaryti perversmą visame pasaulyje. 
 

Our goals


Newest - oldest