About me

AAT | Artūro Areimos teatro pagrindinis tikslas ir uždavinys - kontrkultūrinis judėjimas, kurio kūriniai būtų atviri, provokuojantys. Mums svarbiausia, kad jie priverstų ieškoti tiesos, suabejoti dogmomis ir užduoti nepatogius klausimus. Mums svarbu, kad galėtume padėti vartotojiško gyvenimo būdo nusivylusiam jaunimui kurti naują kultūrą, kuri atsisakytų cenzų bei normatyvų ir taptų laisva autonomine zona. Mūsų teatras siekia pažeisti nusistovėjusią tipinio teatro laikyseną, griauti stereotipus, bėgti nuo žinomų ir nežinomų teatrinių klišių, atitraukti nuo žinojimo. AAT siekia veržtis su teatru „į gyvenimą“ (sociumą),kad teatras vyktų ne tik teatrinėse erdvėse „juodose dėžutėse“, bet ir gyvenimiškoje aplinkoje, pavyzdžiui - laiptinėse, muziejuose ir t.t. .

Teatro patirtis bendradarbiaujant su skirtingų koncepcijų, patirčių, krypčių erdvėmis parodė, kad tokiam aiškią kryptį ir tikslus turinčiam teatrui, kaip AAT, palankiausios sąlygos savo veiklai vystyti yra galimybė užsiimti kūryba nepriklausant nuo kitos įstaigos ar organizacijos vizijos ir taisyklių. Artūro Areimos teatro vizija šiandien – toliau vystant nonkonformistinio požiūrio kampą ir organizuojant įvairias scenos ir vizualiojo meno sričių veiklas, kelti Lietuvos visuomenės kultūrinį sąmoningumą, skatinti tarpdiscipliniškumą ir tarptautiškumą o jaunus menininkus skatinti pristatyti novatoriškus, drąsius, aktualius darbus ir jau kūrybinio proceso pradžioje megzti atvirą dialogą su žiūrovu. 2019 m. AAT atvėrė naują teatro erdvę Baltupiuose, kuriuose pradėjo rengti tarptautinius seminarus, pristatyti naujus spektaklius ir ketina išaugti į pirmą Lietuvoje alternatyvaus meno-edukacinį centrą.

 

Daugiau apie mus : www.areimosteatras.lt

Posts
Artūro Areimos teatras 2021-04-10 16:52


GERA BŪTŲ TURĖTI GALIMYBĘ SAVO KŪNU SUSILIETI NE SU ŠALTU GRINDINIU

Jau pusantrų metų vykdydami teatro veiklą Baltupiuose, Ateities g. 10 mūsų įkurtose teatro patalpose, pastebėjome, jog esame vienintelė šiame ir aplinkiniuose rajonuose įsikūrusi kultūrinė įstaiga, aktyviai ir reguliariai vykdanti profesionalius viešų projektų/meno kūrinių pristatymus, tad mūsų, kaip periferiniame rajone veikiančio teatro, misija neišvengiamai yra susijusi su siekiu decentralizuoti kultūrą Vilniaus mieste. Artūro Areimos teatro, kaip jaunus kūrėjus buriančios institucijos vienas pagrindinių tikslų - pasiūlyti savo žiūrovams, scenos menų kūrėjams ir studentams, Baltupių ir aplinkiniams rajonams įvairiapusišką bendradarbiavimą ne tik pristatant išbaigtus, AAT įprastam adresatui skirtus spektaklius, bet ir šiuolaikinio šokio, muzikos, cirko, kitų scenos meno kūrinių pristatymus ir edukacines veiklas, gebančias iš tiesų sudominti šiuolaikinį jauną žmogų, kuris, būdamas toliau nuo miesto centro, daug rečiau susiduria su aukšto meninio lygio kultūros renginiais ar edukacinėmis programomis.

 

Renkame lėšas juodai šokio dangai, kad AAT įkurtoje teatro salėje Ateities g. 10, galėtų kokybiškai vykti profesionalūs šokio, cirko ir fizinio teatro projektai, edukaciniai užsiėmimai. Šiuo metu tokios šokio dangos neturime,


0 likes
Tips
Collected
155€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
155€ / 1,600€ alltime pledges
Renkame lėšas juodai šokio dangai, kad AAT įkurtoje teatro salėje galėtų kokybiškai vykti profesionalūs šokio ir fizinio teatro projektai, edukaciniai užsiėmimai. Šiuo metu tokios galimybės neturime.