fb
www.contribee.com

Artūro Areimos teatras

Mūsų teatras siekia pažeisti nusistovėjusią tipinio teatro laikyseną, griauti stereotipus, bėgti nuo žinomų ir nežinomų teatrinių klišių, atitraukti nuo žinojimo.

Contribees

Per month

Collected
Festivalis “technē” 2023 m. bus organizuojamas jau trečią kartą, Artūro Areimos teatro erdvėje. Pirmasis, 2021 m. Lapkričio 26-28 dienomis įvykęs festivalis susilaukė ne tik jau pažįstamos teatro auditorijos dėmesio, tačiau ir vietinės, Baltupių rajono publikos. Apie festivalį rašė ne vienas menų dienraštis, muzikos pasirodymus aplankė daugiau nei 200 žiūrovų/klausytojų. Antrasis festivalis vyko 2022 m. Lapkričio 25-27 dienomis. Festivalio programoje buvo pristatyti 2 tarptautiniai pasirodymai : Daina Dieva (Estija) bei vienas ryškiausių elektroninės muzikos duetų kuriančių Anglijoje – Gabrielė Griciūtė ir Andrius Mackevičius (neseniai pristatę savo debiutinį albumą YMI). Taip pat 2022 m. festivalyje pristatytas debiutas – Monikos Poderytės ir Marijaus Mažūno duetas. Agnė Matulevičiūtė (Agnés M) programoje pristatė antrąjį savo albumą SYNTH LOVE FM, kurį klausytojai pirmą kartą galėjo išgirsti būtent festivalio metu.
5 €
10 €
15 €
Enter amount
Choose amount

About me

AAT | Artūro Areimos teatro pagrindinis tikslas ir uždavinys - kontrkultūrinis judėjimas, kurio kūriniai būtų atviri, provokuojantys. Mums svarbiausia, kad jie priverstų ieškoti tiesos, suabejoti dogmomis ir užduoti nepatogius klausimus. Mums svarbu, kad galėtume padėti vartotojiško gyvenimo būdo nusivylusiam jaunimui kurti naują kultūrą, kuri atsisakytų cenzų bei normatyvų ir taptų laisva autonomine zona. Mūsų teatras siekia pažeisti nusistovėjusią tipinio teatro laikyseną, griauti stereotipus, bėgti nuo žinomų ir nežinomų teatrinių klišių, atitraukti nuo žinojimo. AAT siekia veržtis su teatru „į gyvenimą“ (sociumą),kad teatras vyktų ne tik teatrinėse erdvėse „juodose dėžutėse“, bet ir gyvenimiškoje aplinkoje, pavyzdžiui - laiptinėse, muziejuose ir t.t. .

Teatro patirtis bendradarbiaujant su skirtingų koncepcijų, patirčių, krypčių erdvėmis parodė, kad tokiam aiškią kryptį ir tikslus turinčiam teatrui, kaip AAT, palankiausios sąlygos savo veiklai vystyti yra galimybė užsiimti kūryba nepriklausant nuo kitos įstaigos ar organizacijos vizijos ir taisyklių. Artūro Areimos teatro vizija šiandien – toliau vystant nonkonformistinio požiūrio kampą ir organizuojant įvairias scenos ir vizualiojo meno sričių veiklas, kelti Lietuvos visuomenės kultūrinį sąmoningumą, skatinti tarpdiscipliniškumą ir tarptautiškumą o jaunus menininkus skatinti pristatyti novatoriškus, drąsius, aktualius darbus ir jau kūrybinio proceso pradžioje megzti atvirą dialogą su žiūrovu. 2019 m. AAT atvėrė naują teatro erdvę Baltupiuose, kuriuose pradėjo rengti tarptautinius seminarus, pristatyti naujus spektaklius ir ketina išaugti į pirmą Lietuvoje alternatyvaus meno-edukacinį centrą.

 

Daugiau apie mus : www.areimosteatras.lt

Our goals


Newest - oldest