fb
www.contribee.com

2

Per month
Bendražygis

Kvietimas į spektaklio repeticiją.

Subscribe
www.contribee.com

5

Per month
Draugas

Teatro naujienlaiškis su naujausia informacija apie vykstančius renginius, slaptas nuolaidos kodas į pasirinktą AAT sezono spektaklį.

Subscribe
www.contribee.com

10

Per month
Mecenatas

Kvietimas į bet kurį sezono spektaklį (1asm.),  teatro naujienlaiškis su naujausia informacija apie vykstančius renginius.

Subscribe
www.contribee.com

20

Per month
Karalius

2 kvietimai į bet kuriuos sezono spektaklius (2asm.), AAT merch maišelis arba pasirinkti merch marškinėliai.

Subscribe
www.contribee.com

50

Per month
Nonkomformistas

4 nonkomformistų kėdės visuose Artūro Areimos teatro spektakliuose, AAT merch maišelis arba pasirinkti merch marškinėliai, kvietimas į spektaklio repeticiją.

Subscribe

Collected
Festivalis “technē” 2023 m. bus organizuojamas jau trečią kartą, Artūro Areimos teatro erdvėje. Pirmasis, 2021 m. Lapkričio 26-28 dienomis įvykęs festivalis susilaukė ne tik jau pažįstamos teatro auditorijos dėmesio, tačiau ir vietinės, Baltupių rajono publikos. Apie festivalį rašė ne vienas menų dienraštis, muzikos pasirodymus aplankė daugiau nei 200 žiūrovų/klausytojų. Antrasis festivalis vyko 2022 m. Lapkričio 25-27 dienomis. Festivalio programoje buvo pristatyti 2 tarptautiniai pasirodymai : Daina Dieva (Estija) bei vienas ryškiausių elektroninės muzikos duetų kuriančių Anglijoje – Gabrielė Griciūtė ir Andrius Mackevičius (neseniai pristatę savo debiutinį albumą YMI). Taip pat 2022 m. festivalyje pristatytas debiutas – Monikos Poderytės ir Marijaus Mažūno duetas. Agnė Matulevičiūtė (Agnés M) programoje pristatė antrąjį savo albumą SYNTH LOVE FM, kurį klausytojai pirmą kartą galėjo išgirsti būtent festivalio metu.
5 €
10 €
15 €
Enter amount
Choose amount