fb
www.contribee.com

Žinių radijas

Kokybiško turinio, transliuojamo FM bangomis ir skaitmeniniais kanalais, kūrimas.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

„Žinių radijas“ – 2000 m. kovo 7 d. įkurta radijo stotis. Veiklos pradžioje transliavęs vien operatyviai atnaujinamas žinias, šiandien Žinių radijas yra tapęs žiniasklaidos priemone, per savaitę parengiančia 120 laidų ir į jas sukviečiančia aukščiausius šalies vadovus, politikus, verslo atstovus, visuomenės veikėjus ir savo sričių lyderius. Radijo turiniu dalijasi naujienų agentūros, didžiausi šalies naujienų portalai, socialinių tinklų vartotojai. Žinių radijo eteryje ypač daug dėmesio skiriama aktualijoms, tiesioginėms diskusijų laidoms, specialistų vertinimams ir komentarams, klausytojų nuomonėms.

Kurdami Žinių radijo programą siekiame, kad kiekvienas turinio elementas Jums, mūsų klausytojams ir žiūrovams, kurtų pridėtinę vertę – plėstų akiratį, didintų žinojimą, padėtų kelti klausimus ir skatintų ieškoti sprendimų. Bet kokybiškos nepriklausomos žiniasklaidos kūrimas nesivaikant pigių ir turinio neatitinkančių antraščių kainuoja. Žinių radijas, priešingai nei visuomeninis transliuotojas, neturi stabilaus finansavimo iš valstybės biudžeto, programos kūrimą finansuojame iš už reklamą gautų pajamų.

Jei Jums patinka Žinių radijo kuriamas turinys ir Jūs tikite, kad Lietuvai reikia tokios nepriklausomos, kokybiškos žiniasklaidos priemonės kaip Žinių radijas, prisidėkite prie Žinių radijo kūrimo finansiniu indėliu.

Visa per Contribee sistemą surinkta parama bus paskirstyta tarp Žinių radijo laidų autorių. Jūsų parama įkvėps mus tolesniems darbams!

Our goals


Newest - oldest