fb
www.contribee.com

Paramos fondas VOTATA

Vardinės stipendijos gabiems Plungės krašto abiturientams, iš mažesnes pajamas gaunančių šeimų, studijuoti aukštojoje mokykloje, valstybės finansuojamoje programoje.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Fondo “VOTATA” tikslas –  vardinės stipendijas gerai besimokantiems Plungės krašto abiturientams, iš mažesnes pajamas gaunančių šeimų, kurie studijuos aukštosiose mokyklose, valstybės finansuojamose studijų programose. 

Fondas suteikia galimybę jaunam ir gabiam žmogui rinktis studijas, nes lėšų trūkumas - neturi riboti jo gabumų ir noro mokytis.  Gabūs mokiniai gali rinktis studijas, vietoj darbo ar emigracijos ir lengviau finansiškai „kvėpuoti“ dideliame mieste, ypač pirmaisiais studijų metais. 

Vardinė stipendija skiriama pirmaisiais studijų metais: rugsėjis – birželis (10 mėn.).

 

Daugiau: www.votata.lt 

 

Kodėl Plungės kraštas? 

Pirmiausia, turime matyti ir pastebėti savo artimiausią aplinką ir ją palaikyti. Fondas kviečia prisijungti paramai visus plungiškius vis dar gyvenančius ar gyvenusius Plungėje, taip pat ir Plungės draugus! Tik kartu galime nuveikti didžius darbus! 

 

Suteikime savo parama galimybę gabiems jaunuoliams rinktis studijas. Jūsų parama šiandien kurs didelius ir šiesius ateities pokyčius!

Our goals


Newest - oldest