fb
www.contribee.com

KLAUSK VETERINARO! - VETBlog.vet

Čia rasite informacijos apie savo mylimiausius, kurią privalote žinoti! Taip pat laukiami visi Jūsų klausimai

Contribees

Per month

Collected
Jums reikalinga vienkartinė veterinaro konsultacija? Skirdami vienkartinę paramą, suveskite savo kontaktus ir susisiekime! Už pirmąją sumą gausite konsultaciją viena Jums rūpima tema; Už antrąją - konsultaciją 2 klausimais; Už trečiąją - neribota
4 €
6 €
10 €
Enter amount
Choose amount

About me

Esu veterinarijos gydytoja, taip pat gyvūnų kirpėja. Esu dirbusi gyvūnų prieglaudoje, klinikose, tačiau šiuo metu užsiimu individualia veikla - kerpu, gydau, konsultuoju. Taip pat rašau savo blog'ą, kuriame galite rasti straipsnių apie gyvūnų priežiūrą bei sveikatą. 

Pagrindiniai straipsniai apie sveikatą patalpinti svetainėje www.vetblog.vet ir jie yra prieinami nemokamai. Čia gausite specifiškesnę informaciją apie ligas būdingas konkrečiai veislei, patarimus kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, praktines pamokas. Taip pat atsakinėsiu į Jūsų užduotus klausimus. Kuo jų bus daugiau, tuo visiems bus smagiau ir tuo daugiau naudos sulauksite iš mano puslapio, todėl prenumeruokite patys (tik jei mylite savo gyvūnus) ir pasidalinkite informacija su draugais! Skirdami vienkartinę paramą taip pat turėsite galimybę pasikonsultuoti.

Our goals


Newest - oldest