fb
www.contribee.com

Vaikų linija

„Vaikų linija“ – tai emocinės paramos tarnyba vaikams ir paaugliams, teikianti nemokamą ir anonimišką pagalbą telefonu 116111 bei internetu www.vaikulinija.lt

Contribees

Per month

Collected
Jūsų parama padės išklausyti vaikus, kuriems reikia emocinės paramos. Deja, ne visi vaikai savo aplinkoje turi suaugusįjį, kuriam gali saugiai ir atvirai išsipasakoti. Ačiū, kad jums rūpi!
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

„Vaikų linijos“ misija: internetu ir telefonu teikti pagalbą vaikams ir paaugliams, priimant juos tokius, kokie jie yra. Kartu ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus bei skatinti vaikus ir paauglius padėti sau ir vieni kitiems.

 

„Vaikų linija“, teikdama pagalbą vaikams europiniu numeriu 116111, bendradarbiauja su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistais. Tai leidžia užtikrinti ne tik emocinės paramos vaikams prieinamumą, bet ir socialinių, teisinių konsultacijų bei paslaugų gavimą.

 

„Vaikų linija“ yra ilgametė Lietuvos emocinės paramos tarnybų asociacijos (LEPTA) narė, taip pat priklausanti tarptautinei organizacijai "Child Helpline International"(CHI), vienijančiai 192 vaikų linijas 145 pasaulio šalyse.

 

„Vaikų linijos" veiklą Lietuvoje organizuoja: Vilniuje – VšĮ „Vaikų linija“, Kaune – VšĮ „Vaikų linija“ ir Kauno Dainavos jaunimo centras, Klaipėdoje – Klaipėdos pedagoginė psichologinė tarnyba.

Our goals


Newest - oldest