fb
www.contribee.com

Utenos rajono gyvūnų globos namai

Esame gyvūnų prieglauda gyvuojanti jau nuo 2007 m. Gelbstime benamius gyvūnus ir padedame jiems rasti tikrus namus.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija įsikūrė dar 1999 metų rudenį, o pirmieji Utenos gyvūnų globos namai buvo atidaryti 2007 metais, Medenių kaime. Septynis metus gyvūnai buvo globojami mažose, apie 100kv. m. patalpose, įrengtose buvusioje fermoje. Galiausiai nedidelis namukas ir turimi šunų voljerai pasidarė per ankšti vis didėjančiam globojamų gyvūnų skaičiui.

2014 metais globos namai persikėlė į gerokai disenses patalpas pačioje Utenoje, buvusioje miesto šilumos katilinėje. Šiose patalpose prieglauda gyvuoja iki šiol, kasmet siekdama gerinti sąlygas savo globotiniams. Čia rūpinamasi ne tik Utenos, bet ir aplinkinių rajonų gyvūnais, atvykstančiais iš Molėtų, Kupiškio, Rokiškio, Anykščių, Ignalinos, Švenčionių ir daugelio kitų Lietuvos vietovių.

Šiek tiek statistikos: Utenos gyvūnų globos namai kasdien rūpinasi apie 300 kačių ir 80 šunų. Per metus į globos namus vidutiniškai patenka virš 1000 gyvūnų. 2021 m. naujus namus rasti padėjome 324 šunims ir 650 kačių. 

Globos namuose kiekvienam atvykstančiam gyvūnui yra suteikiama vet pagalba ir priežiūra, pilnu etatu dirba vet. gydytoja. Gyvūnai yra vakcinuojami, čipuojami, sterilizuojami ar kastruojami, sprendžiamos visos kitos sveikatos bėdos, o konsultacijoms vykstama į sostinės klinikas. Rūpinamasi tiek ką tik gimusiais, tiek jau senyvo amžiaus keturkojais. Prieglauda laikosi no-kill politikos, kai gyvūnai nėra migdomi, išskyrus išskirtinius atvejus, kai gyvūno nebeįmanoma išgelbėti.

Utenos gyvūnų globos namuose dirba nuolatiniai darbuotojai bei kasdien padeda savanoriai. Dalis gyvūnų iškeliauja naujų namų laukti laikinų globėjų namuose.

 


 

Our goals


Newest - oldest