fb
www.contribee.com

Terapinis ūkis

Kuriame pirmąjį Lietuvoje Terapinį ūkį pažeidžiamoms grupėms. Dirbame su su vaikais, jaunuoliais ir jaunais suaugusiaisiais suteikdami galimybes pažinti save, lavinti savo įgūdžius bei būti kartu.

Contribees
Tip

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Terapinis ūkis, įsikūręs Švenčionių rajone, Seno Strūnaičio buvusios mokyklos pastatų komplekse, yra visus metus veikianti terapijos ir ugdymo erdvė, kurioje dirba psichologai, socialiniai bei jaunimo darbuotojai. Ši vieta ir buvimas joje yra konstruojamas pagal aplinkos ir darbo terapijos principus, kur jaunuoliams yra atveriamos galimybės būti gamtoje, dirbti grupėse, ugdytis socialinius įgūdžius, bei užsiimti prasminga veikla. Terapinis ūkininkavimas yra efektyvi ir kitose šalyse sėkmingai veikianti priemonė dirbti su socialinėje rizikoje esančiu jaunimu, nes dažniausiai jų dabartinėje gyvenimo realybėje yra pažeisti ir sutrūkinėję santykiai su savimi, šeimos nariais, artimaisiais, kitais svarbiais asmenimis. Ši programa, sukurdama terapines sąlygas ūkyje, padeda atkurti šiuos ryšius jaunuoliams veikiant kontroliuojamoje ir prognozuojamoje aplinkoje.

Būdami ūkyje, be terapinės ir socializacijos naudos, jaunuoliai gali išmokti socialinių ir bazinių darbo įgūdžių: susitarimų laikymosi, darbo grupėje, atsakomybės prisiėmimo, bendradarbiavimo ir kt. Taip pat geriau pažinti save, atrasti savo stiprybes ir mokytis įveikti iššūkius, pasirūpinti savimi ir kitais.

Daugiau informacijos: www.upnamai.lt

Our goals


Newest - oldest