fb
www.contribee.com

Tyrėjų Grand Prix

Tyrėjų Grand Prix projektu įrodome, kad mokslą galima pristatyti populiariai ir suprantamai! Juk mokslas yra neatsiejama visuomenės dalis. Daugiau apie projektą čia: https://www.tyrejugrandprix.com/

Contribees

Per month

Collected
Patinka mūsų idėjos ir norite jas palaikyti? Kviečiame paremti mus vienkartine parama 💫💫💫
10 €
20 €
100 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Žaneta Freyer kartu su Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga pristato naują konkursą!

Šio nepelno siekiančio renginio tikslas – disertacijos tyrimo idėjas pristatyti žingeidžiai visuomenei ir taip apjungti mokslą ir pramogą. Didžiausias iššūkis: visų sričių doktorantai pristato savo tyrimų idėjas, bei rezultatus per 4 min.!

Kam naudingas toks renginys? 

Tyrėjams tai naujos patirtys: įgūdis išsakyti savo idėjas glaustai, visuomenei suprantama kalba.

Mokslo institucijoms padeda apjungti įvairias mokslo sritis ir taip pasikeisti patirtimi.

Visuomenei padeda sužinoti daugiau apie mokslininko gyvenimą ir tyrimų bei taikymų sritis.

Išskirtinis mokslo populiarinimo renginys vyks 2024 spalio mėn.

Tyrėjų Grand Prix finalas kasmet vyksta vis kitoje vietoje. Renginio metu dalyviai ne tik stebi mokslininkų pristatymus, bet ir juos vertina balsuodami programėlės pagalba. Interkatyvus renginys suteikia progą susipažinti su tyrėjais iš arčiau, pabendrauti su jais, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Apie mus kalba:

Karolina Maleckaitė, 2022: Nuostabus renginys, ypatinga galimybė jauniesiems mokslininkams pasitreniruoti ir padirbti su superiniais mentoriais. Man smagiausia buvo trintis užkulisiuose su kolegomis, nes ir pajuokavom, ir įdomiom temom pakalbėjom, ir patirtim pasidalinom. 

Juozas Rimas, 2023: Renginiu siekiama paskatinti Lietuvos mokslininkus kurti atradimus, kurie būtų naudingi tiek jų šaliai, tiek visam pasauliui. Kuo daugiau mokslininkų viešai ir įdomiai pristatys savo darbus, tuo daugiau mokslinių tyrimų rezultatų bus sėkmingai komercializuota.

Dalius Kaveckas, 2023: Tyrėjų Grand Prix yra puiki susitikimo vieta jauniesiems mokslo talentams, startuolių verslo ir rizikos kapitalo bendruomenei, kuri tikiu paspartins kelią į pasaulį naujiems “vienaragiams”!

Viktorija Trimbel, 2023: Renginio atmosfera buvo kupina geros nuotaikos - nuo doktorantų pristatymo, atskleidžiančio jų įvairiapuses asmenybes (ir žygiai pas meškas, ir vaikiškos bombos virtuvėje, ir lūžtantys kaulai nusičiaudėjus), iki džiazuojančios dialoguose su renginio vedėju bei komisijos.

Our goals


Newest - oldest