fb
www.contribee.com

Soul Pearl

Sąmoningas realybės kūrimas. Minčių galia. Emocijų priėmimas. Manifestacija. Ryšys su dieviška sąmone. Aukščiausio potencialo įgalinimas.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Sąmoningu realybės kūrimu užsiimu daugiau nei 13 metų ir jau daugiau nei 8 metus padedu kitiems pažinti juose glūdintį potencialą kurti savo realybę. Mano mokymus yra praėję jau tūkstančiai žmonių, kurie taip pat pakeitė savo gyvenimus, daugelis jų įgyvendino savo svajones. Kaip man tai pavyko? Įsigilinus į kvantinės fizikos teorijas, pradėjau šias žinias taikyti savo gyvenime ir, pasitelkus savo pačios mintis, transformuoti savo realybę. Manifestacijos pildėsi tiesiog stulbinamai.

Mano mamai susirgus vėžiu, atsitraukiau nuo savo susikurto svajonių gyvenimo ir pradėjau giliau domėtis psichosomatika, jausmų ir įsitikinimų įtaką mūsų kūno sveikatai. Pradėjau intensyviai medituoti, susipažinau su emocijų paleidimo technika, kuri nuostabiai padėjo man pačiai pereiti mamos iškeliavimo procesą. Suvokiau, koks galingas įrankis yra gebėjimas sąmoningai atsitapatinti nuo savo jausmų ir minčių, perprasti proto iliuzijas ir išsivaduoti iš jų.

Po mamos iškeliavimo man prasidėjo dar vienas stiprus virsmas, kai suvokiau, kad mirties nėra ir prisiminiau savo buvusius įsikūnijimus praeituose gyvenimuose. Tai dar labiau išlaisvino mane kurti savo realybę nuo šiol visiškai kitoje perspektyvoje.

Pradėjau plačiai dalintis apie savo suvokimus ir patyrimus, į mane pradėjo kreiptis žmonės, kurie taip pat norėjo labiau pažinti save ir prisiminti savo tikrąsias galimybes. Pradėjau vesti asmenines sesijas ir internetinius kursus. Tai tapo pagrindinė mano veikla ir gyvenimas pasikeitė iš pagrindų.

Kelionės po gražiausias pasaulio vietas su žmonėmis, kurie siekia dvasinio augimo, susitikimai su vietiniais šamanais, praktikos su gamtos medicina, šventais augalais. Tai man atvėrė dar daugiau suvokimo apie tai, kas iš tikrųjų yra žmogus ir kokios didelės galimybės slepiasi mūsų sąmonėje. 


Newest - oldest