fb
www.contribee.com

Savarankiški vaikai, VŠĮ

Ergoterapija vaikams ir paaugliams.

Contribees

Per month

You can not support because this creator does not have any posts!


About me

Vaiko raida yra unikali ir individuali. Mūsų tikslas - kurti kokybišką vaikystę ir paauglystę kiekvienam vaikui. Moksliniai tyrimai rodo, kad taikant ergoterapijos intervenciją psichikos sutrikimus turintiems asmenims stebimi teigiami pasikeitimai susiję su darbine veikla mokyklose. Tyrimai rodo, kad socialinių ir kasdieninių įgūdžių lavinimas ergoterapijos pagalba yra veiksmingas agresyviems, intelekto sutrikimus, raidos vėlavimą, autizmo spektro sutrikimą ir mišraus elgesio sutrikimą turintiems vaikams - paaugliams.

 

Deja, ilgalaikė pagalba nėra prieinama daugumai vaikų iš mažiau pasiturinčių šeimų. Mes prašome Jūsų paramos, o ją pasižadame panaudoti kilniems tikslams:

Už kiekvieną surenkamą 100€ per mėnesį, teiksime kokybiškas ergoterapijos paslaugas vienam vaikui iš Kauno miesto ar Kauno rajono, kuriam tokios paslaugos šiandien yra neprieinamos.

Mūsų didžiausias tikslas - sensorinis kambarys. Jo įrengimo kaštai siekia virš 10 000€. Šiuo metu Kauno mieste sensoriniai kambariai prieinami tik ligoninėse. Kiekvienas surinktas euras yra taupomas ir bus panaudotas pirmąjam prieinamam sensoriniam kambariui Kaune įrengti.

 

Our goals