fb
www.contribee.com

Žurnalas „Rubinaitis“

Vienintelis Lietuvoje žurnalas suaugusiems apie vaikų literatūrą

Contribees
Tip

Per month

This creator has no monthly subscriptions. Please support in other ways.

Collected
Parama skirta vienintelio Lietuvoje žurnalo suaugusiems apie vaikų literatūrą „Rubinaitis“ leidybai. Manome, kad turėti tokį žurnalą – mūsų kultūros lauko garbės reikalas. Jei ir jūs taip manote, jei mylite vaikų literatūrą ir esate suinteresuoti profesionalia jos sklaidą – prašome pasirinkti jums tinkamą paramos sumą arba įrašyti savo. Dosniausių aukotojų laukia siurprizai – geriausių Lietuvos vaikų rašytojų ir dalininkų dovanojamos knygos, iliustracijų printai, susitikimai, konsultacijos ar pasakos paskaitymas telefonu. Aukokite ir būsite nustebinti!
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

„Rubinaitis“ – žurnalas apie vaikų ir jaunimo literatūrą, vienintelis tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje, skirtas mokytojams, bibliotekininkams, literatūros tyrėjams, rašytojams, iliustruotojams, leidėjams, tėvams ir studentams ir visiems besidomintiems vaikų literatūra.

„Rubinaityje“ publikuojami vaikų literatūros teorijos, istorijos ir kritikos straipsniai, supažindinama su lietuvių ir užsienio rašytojų, dailininkų iliustruotojų kūryba, recenzuojamos naujausios knygos, spausdinami pokalbiai su žymiais literatūros ir meno žmonėmis, pateikiama daug informacinės ir bibliografinės medžiagos.

Žurnalas leidžiamas nuo 1994 m., nuo 2000 m. – keturis kartus per metus.

 

Our goals


Newest - oldest