fb
www.contribee.com

Rožinis gyvenimas

„Rožinis gyvenimas“ – krūties vėžiu sergančioms moterims skirtas nemokamas žurnalas ir interneto portalas apie onkologinę ligą, jos gydymą ir naujoves, gyvenimą, kuris tęsiasi sergant.

Contribees

Per month

You can not support because this creator does not have any posts!

About me

Pagrindinės priežastys, kodėl reikalingas žurnalas „Rožinis gyvenimas“:

 

INFORMACIJOS PATIKIMUMAS 

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad informacijos apie krūties vėžį yra labai daug. Nesiginčysime, bet kai kuri informacija suprantama tik specialistams, dalis – neturi jokio mokslinio pagrindo ir gali pakenkti. Moterims sunku atsirinkti, kuriais informacijos šaltiniais galima pasitikėti, o kurie – visiškas absurdas.

Visi straipsniai, kurie spausdinami žurnale „Rožinis gyvenimas“ ir publikuojami interneto portale yra peržiūrėti gydytojų, kurie kasdien susiduria su krūties vėžiu ir seka šio gydymo aktualijas visame pasaulyje.

 

INFORMACIJOS ĮVAIRIAPUSIŠKUMAS 

Susirgusioms moterims labai trūksta informacijos apie gyvenimą su liga: apie santykius su vyru, bendravimą su vaikais ir artimaisiais, reabilitaciją, mitybą, moteriškumą, etc. 

Dėl laiko stokos gydytojai ir slaugytojai nespėja šių klausimų aptarti su moterimis. Žurnale „Rožinis gyvenimas“ suteikiama daug informacijos apie visus šios ligos aspektus.

 

INFORMACIJOS PRIEINAMUMAS 

Žurnalas „Rožinis gyvenimas“ platinamas nemokamai visuose didžiuosiuose šalies onkologijos centruose, didžiausiuose gydymo įstaigose, onkologinių pacientų organizacijose ir tampa puikiu patikimos ir įvairiapusės informacijos šaltiniu.  
 

Our goals