fb
www.contribee.com

Redakcija

Esame žurnalistai, visą gyvenimą dirbę skirtingose redakcijose. Savojoje Redakcijoje susitinkame tam, kad kurtume kokybišką žurnalistiką taip, kaip ją įsivaizduojame mes, o tikimės – ir Jūs.

Contribees

Per month

Collected
Jeigu nuspręsite už gerą rezultatą pastatyti mums alaus bokalą, užsakyti picos į Redakciją, o gal nudžiuginti premija už viršvalandžius, būsime labai dėkingi ir už vienkartinę paramą bei tikimės toliau savo darbais Jūsų nenuvilti.
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Redakcija – vieta, kurioje norime kurti kokybišką žurnalistiką taip, kaip mes ją įsivaizduojame. Labai tikimės, kad ir jūs ją įsivaizduojate panašiai. Redakciją įkūrė Rita Miliūtė, Birutė Davidonytė, Ignas Kinčinas ir Gediminas Vaitiekūnas. Mūsų kuriamą turinį galite rasti Redakcijos Contribee ir Youtube kanaluose. Turinys, kurį kuriame:

Žurnalistiniai tyrimai – mūsų tikslas koncentruotis į dideles istorijas ir atskleisti visuomenei svarbias problemas: politinę korupciją, neskaidrius sandorius, žmogaus teisių pažeidimus. Per savo karjerą esame sukūrę ne vieną didelį tyrimą, atnešusį teigiamų pokyčių valstybėje. Kadangi tyrimai ir įsigilinimas į dideles problemas reikalauja laiko, jūsų parama tam yra labai svarbi. Per metus planuojame paviešinti kelias dideles tyrimų istorijas.

„Atostogos UA“ –  Rita Miliūtė nuolat ima atostogas ir veža paramą į Ukrainą. Čia pamatysite jos pasakojimus iš karo zonos: „Rusijos karas prieš Ukrainą yra ir mano karas. Tiktai kad mano, kaip savanorės, indėlis kuklus, o Ukraina savo žmonių gyvenimais nuo pernai vasario moka už tai, kad mes Lietuvoje saugūs. Skauda, kai žūva tie, kas gina laisvę. Baisu dėl draugų fronte ir jų šeimų, kurios irgi nuolat pavojuje. Tam kartui palengvėja, kai telefone įkrenta „mums OK, kaip jūs tenai?“. Bet noriu papasakoti ne apie save, o apie nepalaužiamą valstybę ir nepasiduosiančius jos žmones, kurie man tapo baisiai svarbūs. Ir turiu.“

Komentaro stiliaus video blogai – įvairūs ir žaismingi pasakojimai apie mums labiausiai rūpimas problemas ir įdomybes iš viso pasaulio. Tai lengvas, neįpareigojantis pasakojimas padėsiantis jums sužinoti ar prisiminti dalykus, apie kuriuos galbūt nesusimąstytumėte žiūrėdami kasdienes žinias.

Podcastas „Šiandien redakcijoje...“ – kelis kartus per mėnesį planuojame į Redakciją pakviesti svečią, su kuriuo norime pasikalbėti.

Dokumentiniai pasakojimai – žanras, kuriame apie įvykius, reiškinius ar tam tikros srities problemas pasakojama per konkrečių žmonių patirtis. Čia rodysime įvairias žmogiškąsias istorijas, kurios yra ne tik įdomios, bet ir svarbios įamžinti.

Contribee skirtas turinys – specialūs Redakcijos žurnalistų komentarai, diskusijos ir susitikimai skirti tik Redakcijos Contributoriams.
 

Redakcija gali veikti tik jūsų dėka. Ačiū jums, kad palaikote kokybiškos žurnalistikos idėją!
 

Nuoroda į Redakcijos Youtube kanalą:

https://www.youtube.com/@Redakcija_LT


Newest - oldest