fb
www.contribee.com

Rasa Bitė

Sodo dizainas. Be filtro...

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

SINCE, APPARENTLY, THERE IS SOME INTEREST FROM  OUTSIDE LITHUANIA, THIS IS A QUICK NOTE TO LET YOU KNOW THAT I WILL START TRANSLATING MY POSTS INTO ENGLISH, AS SOON AS I LEARN MY WAY AROUND THIS PLATFORM, I AM A NEWBIE HERE, YET. 

FOR NOW, IT'S ONLY GOOGLE TRANSLATE…  WITH VARYING RESULTS 🤔

 

Jau 23+ metų esu negydoma augalų maniakė, jie - mano alfa ir omega. 

Manau, gal jau ir nebebandysiu kurso keisti… Per tuos metus sukaupta tiek įvairios medžiagos bei informacijos, pakaktų ne vieneriai knygai. Bet knygai parašyti reikia skirti daug laiko, atsiriboti nuo kasdieninių darbų. O gal dar tiesiog TAS laikas neatėjo.

Tad nusprendžiau pabandyti mažais žingsneliais, šioje platformoje.

 

Čia dalinsiuosi informacija apie želdynų dizainą, augalų derinius, tendencijas, sodų keliones, mokymus. Viskuo, kas sukasi apie vieną centrinę ašį - AUGALUS. 

Tiek gyvenime, tiek ir darbe nemėgstu kraštutinumų - nepalaikau nei visuotinės trinkelizacijos, nei kraštutinio eco-dizaino. Kaip ir visur, tiesa dažniausiai kažkur tame tarpe. Tad mano siekis - ne ‘stumti’ vieną ar kitą agenda, bet suteikti informaciją apie visą spektrą želdinimo įrankų, nes būtent tokia yra kraštovaizdžio specialisto misija - realistiškai įvertinti užsakovą/lūkesčius/objektą, ir pasiūlyti JAM tinkamiausią sprendimą. 

 

Taip pat, kaip ir gyvenime, nemėgstu skiesti apie nieką. Tad jei jau kelsiu nuotrauką, vadinasi, joje yra naudinga informacija (neretai aš sau fotografuoju kažką ne todėl, kad gražu, tiesiog fiksuoju informaciją idėją, sprendimą). Jei rašysiu, tai todėl, kad turėsiu kažką konkretaus pasakyti. 

   

Todėl ypatingai tikiuosi sulaukti dėmesio iš besimokančių kraštovaizdžio dizaino. Žinios apie augalus ir jų derinius įgyjamos sunkiausiai. Kodėl? Ne, kažkokių ypatingų gabumų ar duomenų tikrai nereikia, čia ne baletą šokti. Tiesiog reikia laiko, daug laiko ir tiesioginio darbo su augalais - o čia jau procesų nepaskubinsi. Augalai turi savo grafiką, ir jiems vienodai , kad visko reikia vakar. Tad planuoju nemažai dėmesio skirti konkretiems augalams bei mūsų klimatinėje zonoje atidirbtiems deriniams. 

 

Tad junkitės, skaitykite, dalyvaukite. Ačiū Jums!


Newest - oldest