fb
www.contribee.com

BALTAI. Protui-Kūnui-Sielai

Projektas BALTAI – Protui - Kūnui - Sielai Skirtas žmogui, atvirai mąstančiam, ekperimentuojančiam, tikinčiam, kad neatsakomų klausimų nebūna ir siekiančiam pagerinti gyvenimo būdo kokybę.

Contribees

Per month

Collected
Kiekvienas turinio vienetas mums kainuoja pinigus, tad jeigu Jūs jaučiate naudą sau sekdami mūsų kūrinius, mes būsime be galo dėkingi už papildomą paramą tęsti numatytus darbus.
10 €
20 €
30 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Projektas BALTAI – Protui - Kūnui - Sielai
Skirtas žmogui, atvirai mąstančiam, ekperimentuojančiam, tikinčiam, kad neatsakomų klausimų nebūna ir siekiančiam pagerinti gyvenimo būdo kokybę.

Sąmoningumas ne tik 'trendas'!
Žmogus šių dienų akivaizdoje pagal susiformavusį gyvenimo būdą priverstas ieškoti “daugiau”, siekdamas harmoningo gyvenimo. Greitėjant gyvenimo tempui žmogui atgauti jėgas nebeužtenka net savaitgalių. Ir tuomet vieni atsakymų ieško daugiau laiko skirdami savo hobiui, užsirašydami į jogos kursus, ieškodami atsakymų savyje per įdomesnes praktikas, pavyzdžiui lankantis pas taro kortų dėliotojus...

Ar žinojote, jog mus veikia tam tikros energijos, kurios nėra mistika, o yra jau yra paremtos mokslu?
Nagrinėdamas įvairias sąmoningumą skatinančias praktikas, aš atradau tai apie ką daugelis tiesiog pražiūrėjome - mūsų protėvių patirtį ir žinias. Tad noriu, kad Jūs išgirstumėte ir būtinai pabandytumėte pritaikyti sau, tai ką mums pasakoja baltų mitologija.

Baltų mitologija – skamba nuobodžiai?
Noriu sugriauti šį mitą! Kuo toliau tuo labiau įsitikinu, jog tai išties įdomi ne tik man, bet prakalbus prikausto ir aplinkinių dėmesį.

Ar ir Jums įdomu sužinoti, kodėl taip norisi žiūrėti į degančią liepsną, o pabuvus gamtoje prisipildome nauja energija? Tuomet būtent čia rasite informacijos.

Tikiu, kad jeigu jau perskaitėte iki galo aprašymą, Mums jau pakeliui tyrinėti atrodo mistiškas, bet labai realias sąmoningumo temas remiantis Baltų mitologija.

Norėčiau Jūsų paprašyti prisidėti prie šio projekto gyvavimo simboliniu indėliu tampant šio projekto rėmėjais. 

Aš dirbu ne vienas, mes dirbame komandoje ir kiekvienas darbas, kurį sukuriame mums kainuoja daugiau, nei tik laiką. Todėl kiekvieno Jūsų bent minimalus prisidėjimas mus ne tik motyvuoja, bet ir labai džiugina, nes tada jaučiame, kad darome tai kas iš tiesų svarbu. 

Our goals


Newest - oldest