fb
www.contribee.com

Pagalbos Sparnas

Pagalbos Sparnas - tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, orientuota į pagalbą Ukrainiečiams.

Contribees

Per month

Collected
Gaunate didelį ačiū iš mūsų bei Ukrainos žmonių, nesvarbu kokį aukos dydį pasirinksite - mes vienodai būsime dėkingi visiems.
10 €
50 €
100 €
Enter amount
Choose amount

About me

Tarptautinis labdaros fondas „Helping wing” (liet.: „Pagalbos sparnas“), buvo įkurtas 2014-aisiais. Jo įkūrėjas – atsargos pulkininkas Algis Šimoniūtis. Tuomet „Pagalbos sparnas“ buvo stipri, tačiau maža organizacija. Per 8 metus fondas augo, plėtėsi, pritraukė rėmėjų ir šiuo metu yra galinga organizacija, puikiai suprantanti ir turinti praktinių žinių, kaip padėti Ukrainai.

Ką mes darome?

Mes siunčiame vilkikus ir autobusus su humanitarine parama į Ukrainą ir iš karo siaubiamos šalies parvežame į Lietuvą vaikų namuose gyvenusius ar tėvų kare netekusius vaikus. Mūsų kontaktų Ukrainoje dėka, galime pasiekti sritis ir žmones, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Mūsų humanitarinę pagalbą daugiausiai sudaro vaistai, būtinosios medicininės priemonės (tvarsčiai, dezinfekcinės priemonės, turniketai, pirmosios pagalbos vaistinėlės, nešiojami chirurginiai rinkiniai) taip pat ilgai negendantis maistas, higienos priemonės, elektros generatoriai, apsaugos.

Kad ir kokie stiprūs esame, mes to negalime padaryti vieni. Ukrainiečiams ir jų našlaičiams vaikams reikia jūsų paramos.

Trys didžiausios IT įmonės Lietuvoje, NFQ, HomeToGo, Telesoftas, bei verslininkas Vladas Lašas sujungė jėgas su “Helping Wing for Ukraine” ir kviečia kitas kompanijas, investuotojus bei visus, kuriems rūpi saugi Europos ateitis, drauge kovoti prieš agresorių ir teikti pagalbą tiems, kuriems labiausiai jos reikia.


Newest - oldest