fb
www.contribee.com

Nemokėk už reklamą (organizacija)

Zuckerbergas BLOKAVO mūsų paskyras apie nemokamą reklamą, todėl persikėlėme čia. Mūsų misija: pateikti jums svarbiausias NEMOKAMOS reklamos paslaptis, kad jūsų žinomumas ir verslas AUGTŲ + KLESTĖTŲ!!!

Contribees
Tip

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Sveiki atvykę į vienintelę Lietuvoje bendruomenę, kurioje žmonės iš principo neperka paslaugų iš reklamos pardavėjų, tačiau vis dar yra sėkmingi. 

Prisijunkite prie organizacijos „Nemokėk už reklamą“! 

Jūsų laukia: 

1. Nemokamos reklamos paslaptys: patyrę rinkodarininkai dalinsis TIK SVARBIAUSIOMIS NEMOKAMOS rinkodaros paslaptimis, kurias patikrino asmeniškai. Step by step / teorija ir praktika.

2. Laisvė ir nepriklausomybė nuo rinkodarininkų, kurie meluoja, neva be mokamos reklamos neįmanoma padidinti pardavimų. 
Paklauskite standartinio rinkodarininko, kaip padidinti pardavimus, ir jis pasakys: „Kas mėnesį reikės skirti nuo 400 eurų Facebookui arba Google Ads“. Tačiau jūs neprivalote mokėti. Elonas Muskas yra turtingiausias žmogus, bet jis niekada nemokėjo už reklamas ir jums nereikia. Tačiau jums reikia žinoti, kaip naudotis nemokama reklama bei organiška rinkodara. 

3. Didesnis pelnas, daugiau sėkmės ir daugiau pardavimų. 
Tie, kas dalyvaus sesijose su mumis, gaus naudos ir padidins savo žinomumą ir pardavimus. 

4. Organiškos rinkodaros mokymai. 
Jūs gausite revoliucinį turinį šiomis temomis: 
✔️ Kaip patrigubinti pardavimus natūraliais būdais, neperkant reklamos
✔️ Kaip sukurti ir palaikyti bendruomenę be didelių išlaidų
✔️ Kaip gauti ištikimų pirkėjų, fanų bei surinkti daugybę peržiūrų (step by step)
✔️ Kaip kurti charizmatišką turinį, kuriuo visi norėtų dalintis
✔️ Kaip sukurti mokių klientų srautus, kurie veiks nuolat, net jeigu nemokėsite rinkodarininkams 
✔️ Kaip kurti įtraukiantį turinį, kuris stebuklingai konvertuotų
✔️ Kaip elgtis su heiteriais

Temos:  pardavimų automatizavimas / bendruomenės auginimas / socialinis kapitalas / e. rinkodara / reklamos kanalų diversifikavimas / soc. tinklai / SEO / video rinkodara / Facebook rinkodara /

5. Bendruomenė ir šiltas bendravimas: 
mes bendrausime online ir gyvai, supažindinsime jus su sėkmingais verslininkais, kurie sugebėjo pasiekti didelių pardavimų nesinaudojant mokamos reklamos platformomis. Sveiki atvykę į vienintelę Lietuvoje bendruomenę, kurioje žmonės iš principo neperka reklamos pardavėjų paslaugų, tačiau yra sėkmingi.

6. Narystė asociacijoje ORA: 
Visi prisijungę taps ORA nariais (Organiškos rinkodaros asociacijos nariais). ORA nariai dalyvauja organizacijos plėtroje bei gauna išskirtines teises gauti palaikymą bei nemokamos reklamos.

7. Video transliacijos.
Mažiausiai kartą per mėnesį vyks transliacijos. Artimiausios transliacijos metu susipažinsite su organiškos rinkodaros asociacijos nariu, video turinio kūrėju, kurio darbai sužavėjo užsieniečius, todėl jis gavo užsakymų Prancūzijos rivjeroje bei BBC.


Kaip viskas prasidėjo: 

Prieš mėnesį mes sukūrėme paskyrą pavadinimu „Nemokėk už reklamą Facebookui ir Delfiui“.  Tą patį vakarą ji buvo pašalinta. Po to sukūrėme paskyrą pavadinimu „Organiška reklama“ ir ji taip pat buvo pašalinta… Todėl mes nusprendėme užsiregistruoti čia.

Prisijunkite prie organizacijos ir pasinaudokite neįkainojamomis žiniomis, kuriomis dalijasi šios grupės dalyviai. Tai vienintelė Lietuvoje organizacija, kuri padės jums pasiekti aukštumų naudojantis tik išmintingais reklamos metodais.

Our goals


Newest - oldest