fb
www.contribee.com

Naujasis Židinys-Aidai

Iliustruotas kultūros, visuomenės, religijos gyvenimo žurnalas Naujasis Židinys-Aidai

Contribees

Per month

Collected
Tiek vienkartinė, tiek nuolatinė jūsų parama prisideda prie žurnalo kūrybos! Αčiū!
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Mes labai džiaugiamės, kad radote laiko užsukti į mūsų „Contribee“ puslapį.

Kas mes esame?

„Naujasis Židinys-Aidai“ – nuo 1991 m. leidžiamas religijos, kultūros ir visuomenės gyvenimo žurnalas, kuris puoselėja Europos krikščioniškosios kultūros tradiciją, ugdo akademinę bendruomenę, skatina kultūrinio, politinio ir socialinio gyvenimo kritiką. Žurnale spausdinami originalūs ir verstiniai straipsniai, jų autoriai – akademiniame ir kultūriniame pasaulyje pripažinti vardai arba jauni, perspektyvūs, pradedantys kūrėjai. Svarbiausios temos – filosofija, istorija, menas, literatūra, religija, politika, socialinė ir kultūrinė problematika. Taip pat publikuojami klasikiniai Europos ir Lietuvos krikščioniškosios tradicijos tekstai, grožinės literatūros klasikų vertimai. Kiekviename numeryje spausdinamos periodinės Lietuvos ir pasaulio kultūros, mokslo bei visuomenės gyvenimo apžvalgos, naujausių knygų recenzijos ir anotacijos.

Kodėl mums reikia Jūsų paramos?

Lietuvoje išsilaikyti kokybiškam intelektualiam leidiniui be išorinės paramos yra neįmanoma. Tam, kad galėtume gyvuoti ir skaitytojams pasiūlyti kokybišką leidinį už prieinamą kainą, turime pasikliauti parama, gaunama iš įvairių valstybinių ir kitų fondų, ieškome privačių rėmėjų. Deja, šios lėšos padengia tik kiek daugiau nei pusę žurnalo leidybai reikalingų sąnaudų, o ir pajamos iš jų labai nestabilios. Todėl kreipiamės į Jus, prašydami mus ne tik palaikyti skaitant ir prenumeruojant, tačiau ir viena kita papildoma auka.

Ką mums reiškia Jūsų parama?

Jeigu manote, kad mūsų leidžiamas žurnalas yra vertas išlikti, gyvuoti, augti ir tobulėti toliau, kviečiame prisidėti

4 eurai – tiek prekybos vietose kainuoja vienas „Naujojo Židinio – Aidų“egzempliorius.
9 eurai – maždaug tokia vieno žurnalo numerio egzemplioriaus savikaina.
Apie 9000 eurų – tiek kainuoja vieno žurnalo numerio tiražo parengimas ir atspausdinimas.

8 – tiek žurnalo numerių išleidžiame per metus.
Apie 25 – tiek autorinių tekstų būna viename žurnalo numeryje.
Apie 40 – tiek žmonių prisideda prie kiekvieno naujo žurnalo numerio pasirodymo.
27 – tiek knygų išleido mūsų leidykla.
300+ – tiek žurnalo numerių buvo publikuota nuo 1991 m.
Virš 800 – tiek skirtingų autorių tekstų buvo publikuota „Židinio“ puslapiuose nuo 1991 m.

Net ir labai nedidelė kasmėnesinė auka yra svarbi pagalba mūsų žurnalui. Net ir skirdami vieną dolerį per mėnesį, padėtumėte mums jaustis tvirčiau ir mažiau priklausyti nuo kitų paramos šaltinių. Kartu mus padrąsintumėte, kad net ir po trisdešimties metų, „Naujojo Židinio – Aidų“ prisiimta misija išlieka aktuali ir svarbi visuomenei.


Ką mes pasižadame?

Toliau reguliariai leisti žurnalą, išlaikyti aukščiausius kokybės kriterijus, nepublikuoti menkaverčių tekstų ar užsakomųjų straipsnių. Pasižadame reguliariai informuoti apie mūsų situaciją, o mūsų rėmėjams iš anksto pranešti apie planuojamas išleisti knygas, anonsuoti naujo žurnalo numerio turinį ir pasirodymo dienas, organizuojamus renginius. 
 

Our goals


Newest - oldest