fb
www.contribee.com

Narutis.Namata

Labas, NAMATA - tai kūrybinė veikla tirinėjanti gelmę žmogaus ir gamtos ryšyje. Vieniems tai įkvėpimas protėviškai pajautai, kitiems ramybės minutės atradimas lekiančioje dienoje. Kol kas TikTok'e.

Contribees

Per month

Collected
Norintčioms/iems ir galinčioms/tiems - tai vieta kur galite skirti vienkartinę paramą pagal bet kokią pasirinktą sumą. Kurkime šį kanalą be reklamų.
3 €
9 €
18 €
Enter amount
Choose amount

About me

Esu Ugnius ir gyvenu kaime. Atokiam, tarp miškų ir laukų, upės ir kalvų. Atsikėliau čia, į protėvių ir promočių trobą, kad pabaigti magistro mokslus, domėtis senąją mūsų kultūra, žvelgti į gelmę bei patirti trintį su gamta. Visą tai noriu perteikti vaizdo įrašais, mediniais dirbiniais bei tapyba - na, žinant save, vien tuo neapsiribosiu. TikTok'e subūrus jūsų daugiau nei 17 tūkstančių, susikūriau Contribee tikėdamasis puoselėti ir auginti šį kanalą, kuris daugumai tapo asociatyvus su ramybe, gamtos žavesiu ir tautiškumu. Baisulingai nenoriu tarp šių žodžių įtraukti svetimų produktų ar paslaugų reklaminių šūkių. 

Mano tikslas, NAMATA tikslas, yra siekti įkvėpti modernaus žmogaus pajautą gamtai, atrasti ramybę ir gal net užpildą šiomis dienomis dažnai jaučiamai beprasmybei, bei imti savarankiškai domėtis ir puoselėti savo senųjų šaknų kultūrą (čia jau max lygmuo būtu). 

Our goals


Newest - oldest