fb
www.contribee.com

mstories

mstories.lt - kelionių tinklaraštis, kuriame per pastaruosius penkerius metus pasidalinau daugiau nei 50 kelionių istorijų. Tai ne tik kelionių įspūdžiai, bet ir mintys apie savęs pažinimą kelionėse.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Labas. Mano vardas Miglė. 

Ilgai galvojau kaip prisistatyti. Nusprendžiau apie viską nuo pradžių. :)

 

Viskas prasidėjo prieš keturis metus. Kaip ir dauguma jaunų profesionalų dirbau vienoje korporacijoje nuo 8 iki 17, sparčiai augau karjeros laiptais, uždirbau gan neblogus pinigus. Visgi manęs labai dažnai neapleisdavo mintys ir jausmas: “kažkas čia netaip”.

 

Tuomet maniau, kad tiesiog neišnaudoju savo kūrybinio potencialo. Visuomet jaučiau poreikį rašyti, kurti. Darbinėje veikloje to šiek tiek trūko. Taip gimė idėja rašyti tinklaraštį. Kokia tema? Atsakymas atėjo iškart - kelionės. Kelionės tuomet ir visada buvo svarbi mano gyvenimo (ir kaip vėliau pasirodė augimo) dalis. Idėja pasidalinau tik su tuometiniu draugu. Niekas apie ją nežinojo. Patyliukais, savarankiškai tapau IT'išnike. :) Per mėnesį susikūriau internetinį puslapį, domeną ir t.t. ir 2019 metų pavasarį į gyvenimą paleidau savo tinklaraštį mstories.lt

 

Nuo 2019 metų iki dabar savo tinklaraštyje pasidalinau per 50 straipsnių. Vėliau prasidėjo straipsnių rašymas naujienų portalams, mini koloboracijos. Ir ką sau galvojat. Vis dar jaučiau: “kažkas čia netaip”. Kūriau ir dalinausi straipsniais, nes kitaip tiesiog negalėjau. :) Tuo pačiu vis bandydavau atsakyti į klausimą, ką savo tekstais noriu perduoti auditorijai. Man tai buvo labai svarbu. 

 

2022 metų pavasarį išėjau iš darbo korporacijoje. Pirmiausia paskelbiau apie tai, jog teikiu personalizuotų kelionių planavimo paslaugas. T.y. ėmiau planuoti keliones savarankiškai keliaujantiems, kurie yra per daug užimti patys susidėlioti kelionės planą. Pradėjau aktyviai kurti turinį socialinėje medijoje. Mano kūryba persikėlė iš straipsnių rašymo į turinio kūrimą Instragram'e. 

 

Nepatikėsit, bet aš vis tiek neradau ramybės. :) Tikslas kaip ir aiškus: padedu žmonėms susiplanuoti keliones, jie dėkoja už planus, patarimus. Nuskambės labai cheesy, bet man trūko to didesnio paveikslo. “Kažkas čia netaip” jausmas nedingo. Aš vis tiek nesupratau, kodėl tai darau.

 

Tuo pat metu asmeniniame gyvenime ėjau per kol kas patį sudėtingiausią laikotarpį. Kaip rašiau viename straipsnyje apie šį laikotarpį: “tai buvo didžiausia mano gyvenimo kelionė, kuri vadinasi… savęs pažinimas”. Tada ir prasidėjo… 

 

Atėjo nušvitimas. Kitaip ir nepavadinsiu. Vieną šaltą, tamsų žiemos vakarą, galvodama apie tai, ką praėjau, kur vis dar einu, ir kas laukia ateityje, aš supratau:

  1. Visas mano gyvenimas apsivertė 360, kai pradėjau eiti savęs pažinimo keliu.
  2. Kelionės ilgą laiką buvo vienintelis man žinomas būdas eiti šiuo keliu. Tik vėliau prisidėjo joga, meditacija, kitos sąmoningumo veiklos.

 

Svarbu suprasti, kad kai sakau savęs pažinimas turiu omeny ne paviršines charakterio savybes ar vertybes. Turiu omeny giluminius dalykus (nešsiplėsiu, nes apie tai parašiau atskirą straipsnį čia). Tai labai svarbu.

 

Pagaliau supratau, ką man reiškia kelionės. Kodėl visuomet veržiuosi keliauti, kodėl tai svarbu.

 

Pagaliau supratau, kad mano tikslas yra įkvėpti ir savo veikla (kelionių istorijomis, joga, tekstais) paskatinti žmones keliauti į savęs pažinimą. 

 

Taigi 2023 metų pavasaris ir vėl nauja pradžia. Vis dar rašau apie keliones, vis dar jas planuoju, vis dar kuriu turinį socialinėje medijoje. Tik šį kartą visą veiklą apjungia vienas labai konkretus tikslas - noras ir skatinimas eiti SAVĘS PAŽINIMO keliu. Visa mano komunikacija ir veikla pagaliau įgavo aiškų tikslą visų pirma man pačiai. Visų antra tai, ką galiu duoti kitam. Dalinuosi savo istorija ir pažadu, kad šis kelias iš tikrųjų yra gyvenimą keičianti patirtis. 

 

Šis startas Contribee yra svarbus įrankis. Čia dalinuosi niekur niekada viešai nepublikuotomis mintimis ir tekstais apie keliones, mano kelią į savęs pažinimą, kas tai yra, kodėl tai keičia viską iš esmės, ir kokiais būdais tai pasiekti. Visi straipsniai įgarsinti tiems, kas nemėgsta skaityti, bet nori išgirsti.

 

Iš visos širdies rašau Jums.

Miglė.


Newest - oldest