fb
www.contribee.com

Miesto naujienos

Regiono portalai yra bendruomenės sielos. Jie atspindi svarbiausias regionų naujienas ir įvykius, o taip pat yra būdas jungti žmones, skleisti informaciją ir išryškinti vietos kultūrą bei tapatybę.

Contribees

Per month

Collected
„Erlinews“ sistema yra daug reikiamų funkcijų turinti platforma, sukurta naudojant „Elementor“ – populiarią nuvilkimo puslapių kūrimo priemonę, leidžiančią kurti stulbinančius ir reaguojančius dizainus. 1 svetainės licenzijos kaina - 49€ Prisidėkite prie licenzijų įsigyjimo. Atlikę prisidėjimo veiksmą praneškite mums kokiam iš regiono laikraščių skiriate. [email protected]
5 €
49 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Projekto vizija

Visa Lietuvos Respublikos savivaldybių, institucijų, įstaigų, mokymo įstaigų, organizacijų, verslo atstovų, seimo narių, politikų, politinių partijų, miestų tarybos narių interneto svetainėse ir socialinės sklaidos kanaluose teikiama informacija – naujienos surinkta į vieną, lengvai naršomą platformą. Naujienas skelbti gali ir privatūs asmenys.

Jūsų miesto naujienų sklaidos kanalą galima lengvai pritaikyti asmeninėms reikmėms. Skaitytojas pasirenka apskritį, savivaldybę, dominantį autorių arba populiarias temas.

Informacija nuolat renkama ir pildoma autorių vardu arba pačių, registruotų autorių nurodant įstaigos, įmonės pavadinimą ir logotipą, asmens vardą pavardę ir nuotrauką, kontaktinius duomenis, nuorodas į turimą tinklalapį ir/ar socialines paskyras.

Projekto tikslas

Portalas „Miesto Naujienos“ tai sistema, suteikianti Lietuvos Respublikos gyventojams daugiau galimybių būti informuotiems, koncentruojant skirtingų valstybinių ir privačių įstaigų bei įmonių informaciją vienoje vietoje, leidžianti susipažinti su reikiamų technologijų bei ryšių tarnybų galimybėmis, didinančiomis Lietuvos Respublikos gyventojų dalyvavimą parengiant ir skleidžiant suprantamą, objektyvią, tikslinę informaciją.

Projekto uždaviniai

  • ✅ Sukurti internetinę platformą, kurioje kasdien publikuojama informacija apie Lietuvos Respublikos miestų savivaldybių bei kitų, valstybinių ir/ar privačių įstaigų bei įmonių darbą.
  • ✅ Skelbti informaciją apie kvietimus į visuotinius renginius, socialines akcijas, reportažus apie labdaros – paramos fondų vykdomas veiklas, miestų kultūros įstaigų organizuotų renginių apžvalgas. Pateikti regioninių televizijų naujienų tarnybų sukurtus reportažus ir laidas. Teikti Lietuvos Respublikos policijos skelbiamą informaciją. (Teikiamos informacijos įvairovė gali kisti pagal pageidaujančių prisijungti įstaigų, įmonių ir/ar organizacijų ar gyventojų veiklas bei pasiūlytas temas)
  • ✅ Sudaryti galimybę, registruotiems vartotojams, patiems skelbti aktualią bei objektyvią informaciją pasirenkant informacijos kategorizavimą. Supažindinti vartotojus su sistema ir teikti pagalbą naudojantis internetinės platformos galimybėmis.
  • ❌ Skatinti jaunimą galimybėmis mokyklų jaunųjų žurnalistų būreliams skelbti reportažus mokyklos vardu ar asmeniškai portale Miesto Naujienos. Supažindinti su masinių informavimo priemonių sistemomis ir jų galimybėmis praktiškai. Steigti mokyklose jaunųjų žurnalistų būrelius.
  • ❌ Organizuoti konkursus skatinančius potencialius portalo skaitytojus domėtis teikiama informacija ir dalyvauti informacijos rengime, pateikime ir sklaidoje.
  • ✅ Teikti informacijos parengimo ir sklaidos paslaugas – Įmonėms, įstaigoms ir/ar organizacijoms (atlygintinai) rengti straipsnius apie jų veiklą, paslaugas ir/ar produktus.

Kas gali dalyvauti?

Maloniai kviečiame ir raginame prisijungti visų Lietuvos miestų ir miestelių savivaldybes, savivaldybių įmones ir įstaigas, viešąsias įstaigas, miestų įmones bei gyventojus.

Norite pasidalinti svarbiu miestui ir miestiečiams sprendimu, nesenai nuaidėjusio renginio fotografijomis ir/ar video reportažais, nauju pasiūlymu savo miesto gyventojams, paskelbti savo nuomonę ar pastebėjimą apie tai kas vyksta Jūsų mieste, turite idėjų, aktualių temų, pasiūlymų? Registruokitės sistemoje arba parašykite mums el. paštu [email protected].

lietuvossavivaldybes

Our goals


Newest - oldest