fb
www.contribee.com

Mano Kreta

Informacija apie atostogas Kretos saloje ir visoje Graikijoje. Labdaros ir paramos projektai tarp Graikijos ir Lietuvos

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Keliautojams, poilsiautojams, gerbėjams. Norintiems palaikyti, prisidėti, atsidėkoti, daugiau sužinoti apie Kretą ir keliones į šią nuostabią salą. Tam sukurtas šis „Contribee“ kanalas, kviečiantis į MANO KRETĄ – didžiausioje Graikijos saloje gyvenančio žurnalisto Audriaus A. Morkūno ir jo žmonos Jurgitos projektą, apjungiantį daugelį veiklų.

Kelionių planavimas. Pagalba bei patarimai vykstantiems ir atvykusiems į Kretą. Išskirtinės asmeninės ekskursijos Kretoje. Konsultacijos ne tik atostogų, bet ir verslo, nekilnojamojo turto įsigijimo, persikraustymo ar gyvenimo Kretoje klausimais. Lietuvių kalbos ir kultūros sklaida, lietuvių bendruomenės puoselėjimas Kretoje ir Graikijoje. 
 

Visos lėšos, kurias MANO KRETA gaus per „Contribee“ kanalą, atskaičius mokesčius bus panaudotos švietimo ir kultūros projektams remti bei vykdyti – tokiems, kurie vienytų Lietuvą ir Graikiją. Daugiau informacijos apie mūsų iniciatyvas tarp Graikijos ir Lietuvos rasite www.facebook.com/manokreta feisbuko puslapyje. Jei kiltų klausimų, rašykite el. paštu [email protected]

Prenumeratoriams pažadame išskirtinio turinio, daugiau aktualių naujienų apie keliones į Kretą, nuolaidų MANO KRETOS paslaugoms, dovanų už ištikimybę. Iš anksto dėkojame, kad palaikote mus ir esate su mumis. Iki susitikimo Kretoje!

Our goals


Newest - oldest