fb
www.contribee.com

Mamos linija

Pirmoji Lietuvoje pagalbos linija skirta mamoms, išgyvenančioms motinystės melancholiją, kurioms reikia palaikymo ir emocinės paramos.

Contribees

Per month

Collected
Net 4 iš 5 mamų po gimdymo išgyvena motinystės melancholiją! Melancholija - būsena, pasireiškianti bendra liūdna savijauta, nespecifine depresija, entuziazmo, nuotaikų kaita, energijos trūkumu, apatija... Mes esame pasiruošę padėti šioms mamoms išlipti iš liūdesio duobės! Mūsų savanoriai jau yra ruošiami bendrauti su mamomis el. paštu ir jau mokysis dirbti prie karštosios linijos. Tavo parama būtų skiriama linijos išlaikymui - savanoriams, psichologams, linijos įrengimo kaštams padengti. Nuoširdžiai kviečiame Tave prisidėti prie mūsų pasirinkto dydžio parama ir paskatinti mamas, kurios atnešė į pasaulį stebuklą vėl šypsotis ir džiaugtis gyvenimu.
20 €
30 €
50 €
Enter amount
Choose amount

About me

Esu pirmakartė mama Tija, išgyvenusi motinystės melancholiją. Tai supratau praėjus dvejoms savaitėms po gimdymo, kai pastebėjau, jog mano būsena linksta į apatiją ir liūdesį.

Neradusi anoniminės pagalbos sau, nusprendžiau įkurti ne pelno siekiančią organizaciją VšĮ „Mamos linija“.

Šią liniją įsteigiau su tikslu padėti mamoms, kurios išgyvena motinystės melancholiją ir ieško emocinės pagalbos anonimiškai.

Juk pradėjusios motinystės kelią daugybė mamų susiduriam su sunkumais ir pasigendam palaikymo - ypač, kai dabar svarbiausias vaikelis, o visuomenėje apie melancholiją garsiai nekalbama.

Tačiau mamai būtų daug lengviau turėti bendruomenę, kurioje galėtų pasidalinti savo
išgyvenimais. Juk ji į pasaulį atnešė stebuklą - kodėl tuomet ji pati nesijaučia stebuklingai ?

Tad, mamos, susiburkime bendram tikslui ir padėkime viena kitai!

Our goals


Newest - oldest