Membership tiers
Lofto draugas 3.00€ per month

Labai didelis ačiū nuo visos Loftas TV komandos už tiesioginį prisidėjimą prie mūsų veiklos. Pateiksime mėnesinę ataskaitą ką nuveikėme ir kur nukeliavo finansai.

/

Loftas TV team says huge thank you for supporting our work. We will provide a monthly report on what we did and where all the money went. 

Subscribe
Lofto rėmėjas 5.00€ per month

Viskas, kas išvardinta anksčiau + galimybė anksčiau pamatyti interviu su atlikėjais bei nuotraukas iš pasirodymų.

/

Everything listed before + an opportunity to watch interviews with performers and some photos from performances earlier.

Subscribe
Lofto mylėtojas 10.00€ per month

Viskas, kas išvardinta anksčiau + paminėjimas video titruose tarp mūsų rėmėjų + kvietimas kas mėnesį į vieną koncertą Lofte, kuomet jau bus galima organizuoti renginius.

/

Everything listed before + mention at Loftas TV video + invitation every month to a concert, when we will be able to organise events.

Subscribe
Show all 5 tiers
About me

LOFTAS TV -  galimybė  kultūrai kvėpuoti pandemijos metu

 

Tiesioginės transliacijos su įvairių meno ir pramoginio turinio sričių atstovais: gyvos ir elektroninės muzikos atlikėjais bei grupėmis, šokio ir teatro trupėmis, blog’eriais, vlog’eriais, komikais, žurnalistais  ir kt.

Menų fabrikas „Loftas“ savo sceną atiduoti žada ne tik muzikos atlikėjams, grupėms ar didžėjams, tačiau ir kitiems meno pasaulio atstovams – aktoriams, šokėjams, komikams bei kitų sričių scenos profesionalams ar mėgėjams. „Loftas TV“ ne tik taps platforma garsiems atlikėjams dar kartą susitikti su savo klausytojais, tačiau kartu suteiks galimybę mažai žinomiems menininkams pristatyti savo veiklą ir atrasti savo auditoriją.

 

Atlikėjų ir menininkų registracija vyksta čia: http://bit.ly/OpenCall-LoftasTV 

Posts
Loftas TV 2021-04-07 16:25

Post "Blitz interviu - Loftas TV backstage" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
Loftas TV 2021-03-23 22:20

Post "Blitz interviu - Loftas TV backstage" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
Loftas TV 2021-03-18 12:10

Post "Blitz interviu - Loftas TV backstage" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
Loftas TV 2021-03-17 21:55


blank koncertas

blank – bastardizuoto eksperimentinio roko, ritminių konvulsijų ir emocinių lūžių gniužulas, užgimęs šlapiuose Vilniaus rūsiuose. 


0 likes
Tips
Collected
243€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€