Membership tiers
3.00€ per month Lofto draugas

Labai didelis ačiū nuo visos Menų Fabriko ir Loftas TV komandos už tiesioginį prisidėjimą prie mūsų veiklos. Pateiksime mėnesinę ataskaitą ką nuveikėme ir kur nukeliavo finansai.

Subscribe
5.00€ per month Lofto rėmėjas

Viskas, kas išvardinta aukščiau + papildoma foto/video medžiaga, kuri nebus prieinama visiems

Subscribe
10.00€ per month Lofto mylėtojas

Viskas, kas išvardinta aukščiau + paminėjimas video titruose tarp mūsų rėmėjų + kvietimas kas mėnesį į vieną koncertą Lofte, kuomet jau bus galima organizuoti renginius

Subscribe
Show all 5 tiers
About me

LOFTAS TV -  galimybė  kultūrai kvėpuoti pandemijos metu

 

Tiesioginės transliacijos su įvairių meno ir pramoginio turinio sričių atstovais: gyvos ir elektroninės muzikos atlikėjais bei grupėmis, šokio ir teatro trupėmis, blog’eriais, vlog’eriais, komikais, žurnalistais  ir kt.

Menų fabrikas „Loftas“ savo sceną atiduoti žada ne tik muzikos atlikėjams, grupėms ar didžėjams, tačiau ir kitiems meno pasaulio atstovams – aktoriams, šokėjams, komikams bei kitų sričių scenos profesionalams ar mėgėjams. „Loftas TV“ ne tik taps platforma garsiems atlikėjams dar kartą susitikti su savo klausytojais, tačiau kartu suteiks galimybę mažai žinomiems menininkams pristatyti savo veiklą ir atrasti savo auditoriją.

 

Atlikėjų ir menininkų registracija vyksta čia: http://bit.ly/OpenCall-LoftasTV 

Posts
Loftas TV 2020-11-06 13:31:18


„Loftas“ kviečia menininkus ir atlikėjus

Šalyje dar kartą paskelbus karantiną, daugelis kultūros ir pramogų erdvių vėl užveria duris neribotam laikui. Tačiau sostinėje įsikūręs ir dešimtį veiklos metų skaičiuojantis menų fabrikas „Loftas“, nors ir sustabdęs savo įprastinę veiklą, rankų nenuleidžia – pradeda gyvas koncertų, spektaklių, šokio ir meno pasirodymų transliacijas tiesiai iš „Lofto“ scenos.

 

Gyvename išties neramiais laikais, kai visą kultūros ir pramogų sektorių kausto nežinomybė. Jau kurį laiką stebėjome situaciją, matėme, jog neišvengiamai artėja antroji banga, tad pradėjome galvoti – kaip tokiomis sąlygomis išsilaikyti patiems, kaip išlaikyti savo komandą, o kartu, kaip toliau vykdyti savo mylimą veiklą ir padėti kitiems ir visa tai daryti saugiai? – pasakoja „Loftas“ įkūrėjas Viktoras Diawara. – mūsų idėja – iš menų fabriko transformuotis į nepriklausomą kultūros televiziją “Loftas TV”. “

 

Menų fabrikas „Loftas“ savo sceną atiduoti žada ne tik muzikos atlikėjams, grupėms ar didžėjams, tačiau ir kitiems meno pasaulio atstovams – aktoriams, šokėjams, komikams bei kitų sričių scenos profesionalams. Į gyvas „Loftas TV“ transliacijas kviečiami prisijungti ir IT, marketingo, žiniasklaidos atstovai, vaizdo turinio kūrėjai bei visi, norintys pasakoti apie tai, kas vyksta už „Loftas“ sienų karantino metu – kalbinti pasirodančius atlikėjus ir kūrėjus, siūlyti savo laidų formatus. „Loftas“ taip pat prisijungti prie projekto kviečia scenos įrangos įmones, scenos darbuotojus, garsistus, apšvietėjus, socialinę atsakomybę parodyti bei kūrėjus palaikyti skatina verslo atstovus ir partnerius.

Registracija vyksta čia: http://bit.ly/OpenCall-LoftasTV 

 

Pradžioje planavome paleisti “Patreon” platformą, tačiau sužinojome apie lietuvių startuolį “Contribee”. Ypatingai šiais laikais svarbu palaikyti vieni kitus  - lietuvius,  todėl susisiekėme su jais, ir labai nudžiugome pamatę, kad platforma yra itin patogi ir turi dar daugiau funkcijų ir privalumų. Nutarėme sukurti savo „Contribee“ platformą, žiūrovus pakviesti remti kultūrą, o atlikėjus – surengti pasirodymus tiesioginėje transliacijoje per „Loftas TV“, tuščiose, saugiose „Loftas“ patalpose. Labai tikimės prrsidedant ir  Lietuvos šviesos režirsierius, video menininkus, kurie galėtų prisidėti, kuriant nepamirštamą vizualią patirtį “ – sako “Lofto” bendraįkūrėja Živilė Diavara. 

 

Prieš porą dienų pasileidus registraciją, mus tiesiog užplūdo laiškai, palaikymo žinutės ir žmonių noras prisidėti viskuo, kuo gali – užsiregistravo daugybė norinčių dalyvauti, net baleto trupė! – džiaugiasi V. Diawara. – Gimė idėja net virtualią ekskursiją su vietiniais gidais padaryti. Supratome, kad visiems labai rūpi ši tema. Žmonėms reikia kultūros, o kultūrai – žmonių.”

 

Menų fabrikas „Loftas“ žiūrovus palaikyti ir prisidėti kviečia lietuvių įkurtoje platformoje „Contribee“. Nors pasirodymų turinys bus laisvai prieinamas visiems, žiūrovai galės rinktis tarp ilgalaikio ar vienkartinio palaikymo, savo paramą galės skirti konkretiems atlikėjams. Pagal paramos dydį, prenumeratoriai gaus ir išskirtinius pasiūlymus.

 

„Loftas“ gyvus pasirodymus planuoja organizuoti pagal visas karantino taisykles. Be abejonės bus užtikrinamas atlikėjų bei techninio personalo saugumas, nuolat vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, bus stengiamasi išvengti tiesioginio kontakto. 

Onetime tip
Collected
15.00€
5 €
10 €
20 €

or

amount
Pledge - 0 EUR