fb
www.contribee.com

Linkėjimų ateljė, VŠĮ

Linkėjimų ateljė yra pelno nesiekiantis projektas. Jame ypatingas dėmesys skiriamas vaikams su negalia ir jų šeimoms, vieningos ir atsakingos bendruomenės kūrimui.

Contribees

Per month

Collected
Šia suma Jūs suteikiate galimybes vaikams su negalia ir jų šeimoms tapti lygiateisiais bendruomenės nariais. Kūrybinių dirbtuvių metu, mamų Mastermind sesijų eigoje ir palaikančios bendruomenės dėka, kuriame sąmoningai atsakingą (link)ėjimų bendruomenę.
3 €
5 €
10 €
Enter amount
Choose amount

About me

 

Linkėjimų ateljė idėja gimė iš asmeninio poreikio. Auginame Saulę. Jai 13 metų. Saulė turi sunkią negalią. Pagrindinės diagnozės yra intelekto sutrikimai ir sunkus autizmas. Visa tai popieriuje. Realybėje, nusimetus popierinius šešėlius, Saulės diagnozės išblėsta. Ji tiesiog nuostabi, be proto jauki ir linksma mergaitė. Ir retkarčiais vieniša. Nes neturi draugų. Ji, o ir tokie pat vaikai, savo laisvalaikį leidžia su šeima. Kai visi vakarais ir savaitgaliais susitinka su draugais, ypatingi vaikai nesusitinka su niekuo. Veiklų, pritaikytų visiems vaikams kartu, šalia esant ypatingų poreikių vaikams, tiesiog nėra. TODĖL..

Imamės iniciatyvos sukurti projektą, kurio mūsų mieste nėra. Gimus Saulei išmokome ne užsimerkti prieš problemas, ne gyventi taip kaip nenorime. Saulė mūsų šeimą išmokė ieškoti sprendimų ir galimybių.  Bet tik tokių, kurios mus džiugintų ir leistų šypsotis. 

Norime sukurti erdvę, kur gali susitikti sąmoningai atsakinga bendruomenė. Neišskirianti ir neatskirianti vaikų su negalia ir juos auginančių šeimų. Bendruomenę, kurioje bendraujama su pagarba ir nuoširdumu. Kurioje mezgasi pažintys ir draugystės. 

Socialinio verslo sprinte visos mano žinios ir gebėjimai susidėliojo į vieną formą – Linkėjimų ateljė. Pedagogikos diplomas, kūrybiško laisvalaikio patirtis ir trylika ypatingų Saulės metų paskatino įgyvendinti ypatingą idėją. Naudodamiesi inovatyviu socialinio verslo modeliu, mes kuriame (link)ėjimų projektą. Jame ypatingas dėmesys skiriamas šeimoms, auginančioms vaikus su negalia. Norime, kad:

-šias šeimas suptų draugiška ir palaikanti bendruomenė;

-vaikai su negalia rastų draugų ir kūrybišką laisvalaikį;

-ypatingų vaikų mamos augtų  bendrystėje Mastermind grupių pagalba.

Apie tai, o ateityje ir dar daugiau, yra Linkėjimų ateljė.

Our goals


Newest - oldest