Membership tiers
Bronzinis rėmėjas 5.00€ per month

Esu neabejingas plaukimo bendruomenės narys.

Subscribe
Sidabrinis rėmėjas 10.00€ per month

Noriu paremti jaunuosius plaukikus, nes žinau, kad mano parama yra labai vertinga.

Subscribe
Auksinis rėmėjas 15.00€ per month

Esu ištikimas plaukimo gerbėjas, mano parama ateities pergalių ir rekordų garantas.

Subscribe
Show all 4 tiers
About me

Lietuvos plaukimo federacija vienija plaukimo, šuolių į vandenį, dailiojo plaukimo ir atvirų vandenų plaukimo bendruomenę. Lietuvos plaukimui – 97-eri metai, 1924 metų birželio 24 dieną buvo surengtos pirmosios plaukimo varžybos. Nuo tada plaukimo sportas ir pradeda skaičiuoti savo istoriją. Lietuvos plaukimo federacija yra Europos plaukimo federacijos (LEN), bei tarptautinės vandens sporto federacijos (FINA) narė. 

Net penki Lietuvos plaukikai yra iškovoję medalius Olimpinėse žaidynėse. Aukso medalius iškovojo - Lina Kačiušytė, Roberta Žulpa ir Rūta Meilutytė, sidabro Raimundas Mažuolis, o bronzos medalį Arvydas Juozaitis.

Plaukimas šiuo metu yra tarp masiškiausių sporto šakų Lietuvoje, o plaukimą propaguoja daugiau nei 30 000 Lietuvos piliečių. LPF tikslas ir vizija 2030 metais - turėti 100.000 plaukimo bendruomenės narių kurie aktyviai užsiims plaukimu, dalyvaus varžybose ir stebės jas kaip žiūrovai. 

Posts
Lietuvos Plaukimo Federacija 2021-02-03 23:18


Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės

Vasario 18–20 dienomis Klaipėdoje vyks Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės, kuriose dalyvaus visi pajėgiausi šalies plaukikai. Varžybų metu sportininkai galės bandyti įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į Tokijo olimpines žaidynes. Sekite visas naujienas ir tiesioginę varžybų transliaciją Lietuvos plaukimo federacijos svetainėje. Varžybų programą ir nuostatus galite rasti čia.

 

 


0 likes
Tips
Collected
0€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
0€ / 50,000€ alltime pledges
Lietuvos Plaukimo rinktinė neturi nuolatinio treniruočių centro. Dauguma sėkmingų plaukimo šalių turi tokius treniruočių centrus, kuriose visi nacionalinių rinktinių nariai gali kartu treniruotis.