fb
www.contribee.com

Lietuvių kalbos mokytojas

Mokytojo dienoraštis, tinklalaidės apie švietimą, vaizdo pamokos apie literatūrą. Visiems, kurie kada nors mokėsi (arba vis dar mokosi) mokykloje!

Contribees

Per month

Collected
Šioje platformoje galite skirti ir vienkartinę paramą, tačiau labiausiai kviečiu tapti nuolatiniais prenumeratoriais, nes tik pastovi parama užtikrina lietuvių kalbos mokytojo veiklos tęstinumą. Ačiū jums bet kuriuo atveju!
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Lietuvių kalbos mokytojo „Contribee“ projektas skirtas VISIEMS, kurie kada nors mokėsi (arba vis dar mokosi) mokykloje. Prenumeruokite ir skaitykite mokytojo dienoraštį, klausykitės tinklalaidžių apie švietimą, meną, kultūrą, gilinkite žinias apie svarbiausius lietuvių ir užsienio rašytojus bei (naujai) atraskite jų kūrinius.

Nesvarbu, kiek jums metų: jeigu norite mokytis ir tobulėti nuolat, jeigu suprantate, kad švietimas yra kiekvienos pažangios visuomenės pagrindas, jeigu jums rūpi mūsų mokyklų, mokinių, kalbos ateitis, prisijunkite prie švietėjiškų mokytojo iniciatyvų. Padėkite griauti dešimtmečius nejudintus stereotipus apie pedagogo profesiją ir keisti Lietuvos švietimo sistemos veidą!

 

Jeigu kyla klausimų, kaip užsiregistruoti šioje platformoje, siųskite man žinutę į feisbuką arba el. paštu [email protected]

  

P. S. Nutraukti prenumeratą savarankiškai galima bet kada.  


Newest - oldest