fb
www.contribee.com

Lietuvių kalbos mokytojas

Mokytojo dienoraštis, tinklalaidės apie švietimą, vaizdo pamokos apie literatūrą. Visiems, kurie kada nors mokėsi (arba vis dar mokosi) mokykloje!

Contribees

Per month

Collected
Šioje platformoje galite skirti ir vienkartinę paramą, tačiau labiausiai kviečiu tapti nuolatiniais prenumeratoriais, nes tik pastovi parama užtikrina lietuvių kalbos mokytojo veiklos tęstinumą. Ačiū jums bet kuriuo atveju!
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Lietuvių kalbos mokytojo „Contribee“ projektas skirtas VISIEMS, kurie kada nors mokėsi (arba vis dar mokosi) mokykloje. Prenumeruokite ir skaitykite mokytojo dienoraštį, klausykitės tinklalaidžių apie švietimą, meną, kultūrą, gilinkite žinias apie svarbiausius lietuvių ir užsienio rašytojus bei (naujai) atraskite jų kūrinius.

Nesvarbu, kiek jums metų: jeigu norite mokytis ir tobulėti nuolat, jeigu suprantate, kad švietimas yra kiekvienos pažangios visuomenės pagrindas, jeigu jums rūpi mūsų mokyklų, mokinių, kalbos ateitis, prisijunkite prie švietėjiškų mokytojo iniciatyvų. Padėkite griauti dešimtmečius nejudintus stereotipus apie pedagogo profesiją ir keisti Lietuvos švietimo sistemos veidą!

 

Jeigu kyla klausimų, kaip užsiregistruoti šioje platformoje, siųskite man žinutę į feisbuką arba rašykite kitais puslapyje www.lietuviukalbosmokytojas.lt nurodytais kontaktais. 

  

P. S. Nutraukti prenumeratą savarankiškai galima bet kada.  

 

2023 m. vasarį pasirodė knyga „Mokytojas“! Tą patį mėnesį ji tapo antru lietuvių perkamiausiu kūriniu puslapyje knygos.lt. Tai – neįprasto žanro grožinis kūrinys apie dvejus darbo gimnazijoje metus, kuriuos įrėmina (nebe)jauno, savęs ieškančio žmogaus istorija. Ji skirta ne tik pedagogams, vyresniųjų klasių mokiniams ir jų tėvams, bet visiems, kurie domisi literatūra, nori (iš naujo) atrasti žymiausius užsienio ir lietuvių autorius, pažvelgti į nepagražintą darbo mokykloje realybę. Tai knyga apie mokytoją ne tik mokytojams!


Newest - oldest