fb
www.contribee.com

Laisvės TV

Laisvės TV - daugiau nei televizija!

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

2016 metais žurnalistas Andrius Tapinas įkūrė nepriklausomą, žiūrovų išlaikomą televiziją. 

2023 metais atšventėme savo septintą gimtadienį ir atidarėme jau aštuntąjį televizijos sezoną.

Per 7 metus į eterį išleidome beveik 50 skirtingų laidų formatų ir beveik dešimtį visuomeninių projektų, tokių kaip „Bayraktaras Ukrainai“ „Laisvės bankas“, „Magyla“, „Legion of Boom“, „Laisvės piknikas“, „Laikykitės medikai“, „Laisvės kelias“, „Viso gero, Voldemortai“, „SKAIDRINAM“ ir kiti.

Nei vienas euras, kuris surinktas „Laisvės TV“ inicijuotų lėšų rinkimo metu, nėra skiriamas „Laisvės TV“ komandai, kuri įgyvendina projektus. Sutelkti visuomenę, kurti didžiausias Lietuvoje akcijas ir kurti pokyčius galime tik Jūsų rėmimo dėka.

„Laisvės TV” laidas kuria vienas įtakingiausių, ilgametę patirtį turintis Lietuvos žurnalistas – Andrius Tapinas, Ignas Grinevičius, politologė Rima Urbonaitė ir kiti. Tik jūsų paramos dėka galime nuolatos stiprinti komandą. 

! Šį sezoną didžiausią dėmesį skiriame tam, kad rinkimai būtų kiek įmanoma SKAIDRESNI, aktyvesni, atsakingesni ir, kad mes (jūs, jūsų babytė, dėdė ir net balsuoti nematantis prasmės pusbrolis) žinotume ką renkame. Ir ne tik žinotume, bet ir norėtume ateiti į rinkimus tam, kad galėtume atiduoti savo balsą už realiai mūsų vertybes atitinkančius, skaidrius kandidatus.

Šio sezono „Laisvės TV” laidos: 

Laikykitės ten – pamatinė „Laisvės TV” laida nuo pirmųjų epizodų prikaustė žiūrovus prie ekranų. Politinės satyros laida rėmėjus pasiekia kas antrą šeštadienį, vieša laida - du kartus į mėnesį, sekmadieniais mūsų YouTube kanale.

SKAIDRINAM – nacionalinio masto viešojo intereso gynimo projektas. Dėl jo į biudžetą jau grąžinama dešimtys tūkstančių eurų. Savivaldybės ir jų čekiukai kas antrą penktadienį mūsų kanale. Viešai laidą leidžiame šeštadienį.

Tiek Politikos su Rima Urbonaite – kas antrą savaitę politologė Rima Urbonaitė mūsų studijoje apžvelgs aktualiausias ir karščiausias politines naujienas ir įvykius. Taip pat kiekvienoje laidoje turėsime diskusiją su kviestiniu svečiu ir specialią kaskart besikeičiančią trumpą rubriką.

Spręskite patys – TIESIOGINĖ debatų laida, kurioje diskutuoti ir savo poziciją pasakyti bei apginti kviečiamos skirtingos pusės. Šioje laidoje itin svarbus žiūrovų įsitraukimas, todėl stebėti, klausti ir dalyvauti apklausose jie kviečiami specialiai tam sukurtoje platformoje: https://laisves.tv/spreskitepatys/

Tiek žinių – žinios „Laisvės TV“ formatu. Kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį pateikiame svarbiausius dienos įvykius paprastai, suprantamai ir su laisvu humoru. 

Tiek pinigų – svarbiausios ekonomikos ir verslo naujienos kiekvieną penktadienį – greitai ir paprastai.

Vyriausioji Lietuvos Komisija – Andriaus Tapino, Rimos Urbonaitės, Igno Grinevičiaus ir kitų besikeičiančių veidų kasmėnesinė diskusijų laida apie Lietuvos aktualijas. SPECIALIAI tik mūsų Contribee rėmėjams papildoma, jūsų pačių išrinkta tema.

Rinkiminės laidos/Rinkimų naktis – transliacijos, kuriose kartu visi laukiame rinkimų rezultatų. Studijoje lankosi politologai, kandidatai ir politinių partijų atstovai. Tiesioginiai pasijungimus su rinkiminiais štabais visoje Lietuvoje. Socialinių tinklų apžvalga. 

Rinkimų debatai – nemėgstame nuobuodžių debatų, todėl kaskart stengiamės juos padaryti kuo įdomesnius ir padedančius galutinai apsispręsti.

Laikykitės ten pokalbiai – „Laikykitės ten” laidos rubrika, kurioje žurnalistas Andrius Tapinas kalbina žinomas ir įdomias Lietuvos asmenybes. Išankstinė pokalbio peržiūra ir audio versija tik mūsų rėmėjams.

Laikykitės ten rubrikosRadikalusis smalsumas (mokslo naujienos kartu su Goda Raibyte-Aleksa), Super Tech (technologijų naujienos kartu su Luku Keraičiu), Topas ir Penktadienio ypatingasis.

Gyvūnų ministerija – šioje laidoje ne tik priminsime kas yra tikrieji šunsnukiai, ne tik pasakosime kaip veikia nelegalios daugyklos ir vardinsime kaltus, bet ir vykdysime pažadą visomis letenomis siekti pokyčių. 

 

PREMIUM TURINYS - išskirtinai tik mūsų rėmėjams skiriame išankstines laidų peržiūras be reklamų, laidas audio formatu, klausimų ir atsakymų sesijas su mūsų komanda, niekur kitur neviešinamus ir atvirus „Laisvės TV“ komandos narių audio komentarus, kvietimus į renginius.

 

Šį sezoną pažadame gerokai daugiau gyvų susitikimų su mūsų komanda.

Visas viešas laidas galite rasti – http://www.youtube.com/laisvestv

Our goals


Newest - oldest