fb
www.contribee.com

Laisvės TV

Laisvės TV - daugiau nei televizija!

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

2016 metais žurnalistas Andrius Tapinas įkūrė nepriklausomą, žiūrovų išlaikomą televiziją. 

2021 metais atšventėme savo penkmetį ir atidarėme jau šeštą televizijos sezoną.

Per 6 metus į eterį išleidome beveik 50 skirtingų laidų formatų ir beveik dešimtį visuomeninių projektų, tokų kaip „Bayraktaras Ukrainai“ „Laisvės bankas“, „Magyla“, „Legion of Boom“, „Laisvės piknikas“, „Laikykitės medikai“, „Laisvės kelias“, „Viso gero, Voldemortai“ ir kiti.

Nei vienas euras, kuris surinktas „Laisvės TV“ inicijuotų lėšų rinkimo metu, nėra skiriamas „Laisvės TV“ komandai, kuri įgyvendina projektus. Sutelkti visuomenę, kurti didžiausias Lietuvoje akcijas ir kurti pokyčius galime tik Jūsų rėmimo dėka.

„Laisvės TV” laidas kuria vieni įtakingiausių, ilgametę patirtį turinčių Lietuvos žurnalistų – Andrius Tapinas, Dovydas Pancerovas, Birutė Davidonytė, Ignas Kinčinas, Aurelijus Bezekavičius. Tik jūsų paramos dėka galime nuolatos stiprinti komandą. 

Šio sezono „Laisvės TV” laidos: 

Laikykitės ten – pamatinė „Laisvės TV” laida nuo pirmųjų epizodų prikaustė žiūrovus prie ekranų. Politinės satyros laida rėmėjus pasiekia kiekvieną šeštadienį, vieša laida - sekmadieniais mūsų YouTube kanale.

Spręskite patys – kassavaitinė tiesioginė debatų laida, kurioje diskutuoti ir savo poziciją pasakyti bei apginti kviečiamos dvi probleminės pusės. Šioje laidoje itin svarbus žiūrovų įsitraukimas, todėl stebėti, klausti ir dalyvauti apklausose jie kviečiami specialiai tam sukurtoje platformoje: https://laisves.tv/spreskitepatys/

Šį sezoną „Tiek žinių: kalba ekspertas“ laida susijungia su „Spręskite patys“ ir dar dažniau reaguos į svarbiausias mūsų visuomenės temas.

Tiek žinių – žinios „Laisvės TV“ formatu. Kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį pateikiame svarbiausius dienos įvykius paprastai, suprantamai ir su laisvu humoru. 

D.Pancerovo ir B.Davidonytės žurnalistiniai tyrimai – vieni žinomiausių tiriamosios žurnalistikos atstovų savo tyrimus tęsia „Laisvės TV“ kanale. Per pirmuosius metus Lietuvos vandenis jau spėjo sudrebinti tyrimai „Fūrų vergai“ ir „Pažemintųjų palata“.

Šį sezoną prie tyrimų komandos prisijungia „Laisvės TV“ žurnalistas Ignas Kinčinas. Stiprėjanti komanda žada dar daugiau tyrimų.

Birutės Davidonytės ir Dovydo Pancerovo pokalbiai - lėti ir išsamūs pokalbiai apie valstybę su žinomais visuomenės veikėjais.

Vyriausioji Lietuvos Komisija – Andriaus Tapino, Ritos Miliūtės, Dovydo Pancerovo, Birutės Davidonytės ir Igno Kinčino ir Aurelijaus Bezekavičiaus kasmėnesinė diskusijų laida apie Lietuvos aktualijas. 

Tūkstantmečio žinios – Prie „Laisvės TV“ komandos prisijungia naujas praktikantas – geriausias Lietuvos komikas Mantas Bartuševičius ir jums pristato naują pramoginę laidą – Tūkstantmečio žinios.

Naujoje žinių laidoje žiūrovams pristatysime svarbiausius Lietuvos istorinius įvykius. Kiekvienoje laidoje, naujas Lietuvos amžius. 

PREMIUM TURINYS - išskirtinai tik mūsų rėmėjams skiriame ilgesnius ir išsamesnius Birutės Davidonytė ir Dovydo Pancerovo pokalbius, klausimų ir atsakymų sesijas su mūsų tyrimų komanda, niekur kitur neviešinamus ir atvirus „Laisvės TV“ komandos narių audio komentarus, kvietimus į renginius.

Šį sezoną pažadame gerokai daugiau gyvų susitikimų su mūsų komanda.

Visas viešas laidas galite rasti – http://www.youtube.com/laisvestv

Our goals


Newest - oldest