fb
www.contribee.com

Laisvės TV

Laisvės TV - daugiau nei televizija!

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

2016 metais žurnalistas Andrius Tapinas įkūrė nepriklausomą, žiūrovų išlaikomą televiziją. 
2021 metais atšventėme savo penkmetį ir atidarėme jau šeštą televizijos sezoną.
Per 5 metus į eterį išleidome beveik 50 skirtingų laidų formatų ir beveik dešimtį visuomeninių projektų, tokų kaip „Laisvės piknikas“, „Laikykitės medikai“, „Laisvės kelias“, „Viso gero, Voldemortai“ ir kiti.

„Laisvės TV” laidas kuria vieni įtakingiausių, ilgametę patirtį turinčių Lietuvos žurnalistų – Andrius Tapinas, Dovydas Pancerovas, Birutė Davidonytė bei Ignas Kinčinas, Silvija Šumskienė, Dominykas Vaitiekūnas, Timūras Augucevičius, Eglė Jurgaitytė. Tik jūsų paramos dėka galime nuolatos stiprinti komandą. 

Šio sezono „Laisvės TV” laidos: 

Laikykitės ten – pamatinė „Laisvės TV” laida nuo pirmųjų epizodų prikaustė žiūrovus prie ekranų. Politinės satyros laida rėmėjus pasiekia kiekvieną šeštadienį, vieša laida - sekmadieniais mūsų YouTube kanale.

Spręskite patys – kassavaitinė tiesioginė debatų laida, kurioje diskutuoti ir savo poziciją pasakyti bei apginti kviečiamos dvi probleminės pusės. Šioje laidoje itin svarbus žiūrovų įsitraukimas, todėl stebėti, klausti ir dalyvauti apklausose jie kviečiami specialiai tam sukurtoje platformoje: https://laisves.tv/spreskitepatys/

Tiek žinių – žinios „Laisvės TV“ formatu. Kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį pateikiame svarbiausius dienos įvykius paprastai, suprantamai ir su laisvu humoru. 

Tiek žinių: kalba ekspertas – aktualijų laida su vedėjais – Rita Miliūte, Ignu Kinčinu bei Dovydu Pancerovu. Jei Lietuvoje ar pasaulyje įvyko kas nors prikaustančio dėmesio, „Laisvės TV” YouTube kanale ir Facebook paskyroje ieškokite pokalbio su šios srities ekspertu. 

D.Pancerovo ir B.Davidonytės žurnalistiniai tyrimai – vieni žinomiausių tiriamosios žurnalistikos atstovų savo tyrimus tęsia „Laisvės TV“ kanale. Per pirmuosius metus Lietuvos vandenis jau spėjo sudrebinti tyrimai „Fūrų vergai“ ir „Pažemintųjų palata“.

Birutės Davidonytės ir Dovydo Pancerovo pokalbiai - lėti ir išsamūs pokalbiai apie valstybę su žinomais visuomenės veikėjais.

Vyriausioji Lietuvos Komisija – Andriaus Tapino, Dovydo Pancerovo, Birutės Davidonytės ir Igno Kinčino kasmėnesinė diskusijų laida apie Lietuvos aktualijas. 

Legendinė laida #Klausimėlis, kurią veda Juras Jankevičius sugrįžta į eterį, tik šį kartą „Laisvės TV“ kanale. Atsinaujinusią, bet išlaikiusią tai kas geriausia, laidą pristatysime jau netrukus. 

Šviesos! – nauja „Laisvės TV“ pokalbių laida, kurioje į šviesą kelsime svarbias socialines problemas bei temas, kurios mūsų visuomenėje vis dar yra tabu. Suteiksime šviesos tiems, kurie vis dar yra šešėlyje.

PREMIUM TURINYS - išskirtinai tik mūsų rėmėjams skiriame ilgesnius ir išsamesnius Birutės Davidonytė ir Dovydo Pancerovo pokalbius, gerokai ilgesnius ir į rėmėjų klausimus atsakančius „Pu’KATukus“, klausimų ir atsakymų sesijas su mūsų tyrimų komanda, niekur kitur neviešinamus ir atvirus „Laisvės TV“ komandos narių audio komentarus.

Visas viešas laidas galite rasti – http://www.youtube.com/laisvestv
 

Our goals


Newest - oldest