fb
www.contribee.com

Laisvas Ūkis

Gaminame inkubatorius ir ūkio elektroniką. Dalinamės žiniomis apie paukščių auginimą, inkubatorius, inkubavimą, ūkį. Youtube kanale plečiame eksperimentus su gamtos energijos ištekliais ir ne tik.

Contribees

Per month

You can not support because this creator does not have any posts!


About me

Kas mus pažįsta - žino, kad stengiamės kuo daugiau naudingo turinio pateikti lietuvių kalba. Savo kelią, kaip Laisvas Ūkis pradėjome dar 2015 metais. Per tą laiką sukūrė ir prekinį ženklą „InToJon“ tai mūsų įmonėje gaminami inkubatoriai ir ūkio elektronika.

Esame vieninteliai Lietuvoje profesionalių inkubatorių gamintojai.

Turime internetinę parduotuvę: https://intojon.lt/

Internetinę svetainę su straipsniais kur gausu patarimu ūkininkams, ypač - paukštininkams: https://laisvasukis.lt/

Youtube kanalą į kurį talpiname patarimus, pamokas, dalinamės patirtimi įvairiose sferose: https://www.youtube.com/@laisvasukis2070/videos

Taip pat, turime dar vieną youtube kanalą, kuriame taip pat, visiškai nemokamai talpinamos programavimo su Arduino FLProg pamokos ir projektai: https://www.youtube.com/@arduinoflp2360/videos

 

Todėl tie, kurie nori prisidėti prie mūsų kūrybos, kviečiame tapti mūsų prenumeratoriais! Kažkokių daug papildomų bonus'ų pažadėti negalime, nes ir toliau norime išlikti tais, kurie dalinasi ir duoda žinias nepriklausomai nuo nieko. 

Prenumeravęs mus, prisidėsi prie mūsų ateities planų, išreikši palaikymą, parodysi atgalinį ryšį. O mes už tai labai labai dėkingi!