KONTAKTAS 
Vilnius new and experimental music series
 

KONTAKTO PAIEŠKOS – čia kūrėjai kviečiami eksperimentuoti, permąstyti, ieškoti ir iš naujo atrasti kontaktą tarp kompozitoriaus - atlikėjo - žiūrovo. 

 

KONTAKTO komanda – Juta, Karolina, Silvija, Marija ir Paulina – kartu bei atskirai dirbome prie daugelio naujosios muzikos projektų, renginių ir festivalių. Praėjusiais metais susitelkėme į garso fėjų komandą dėl savo didžiulės meilės šiuolaikinei muzikai bei svajonės sukurti erdvę kūrėjams burti didelius ir mažus garso stebuklus. Mums taip norisi pagaliau auginti savo ypatingą vaiką – magišką, visus metus trunkantį naujos muzikos festivalį.

 

Žengiame pirmuosius žingsnius – padėk mums užaugti!

 

Nors KONTAKTAS dar tik randasi komandos mintyse – tai mūsų lifelong project. Kiekvienais metais norime pristatyti bent po 5 koncertus skirtingais metų laikais, užsakyti naujų kūrinių kompozitoriams bei prisikviesti įdomiausius pasaulio atlikėjus jų atlikti. Naujai sukurti kūriniai išliks video įrašuose, o sukakus 1 m. jubiliejui bus išleidžiamas ir skaitmeninis koncerto albumas. 💣💣💣

 

Tavo parama padės mums rengti daugiau bei geriau apmokamų koncertų, užsakyti naujų kūrinių, pasikviesti įkvepiančių garso kūrėjų iš svečių tautų bei užkurti bendradarbiavimo katilus.