fb
www.contribee.com

Konstanta 42

Atsakymai į kai kuriuos klausimus apie gyvenimą, Visatą ir visa kita. Daugiausiai Visatą. Naujienos ir pažintiniai straipsniai apie viską, kas susiję su kosmosu, nuo Žemės orbitos iki Visatos krašto.

Contribees

Per month

Collected
Norite paremti mano mokslo populiarinimo veiklą, tačiau nenorite įsipareigoti ilgam laikui? Ne bėda - galite pervesti vienkartinę sumą!
1 €
5 €
10 €
Enter amount
Choose amount

About me

Sveiki!

Esu astrofizikas, laisvalaikiu užsiimu mokslo populiarinimu. Nuo 2007 gruodžio rašau blogą „Konstanta 42“ (www.konstanta.lt), kuriame pažindinu skaitytojus su astronominėmis įdomybėmis, kosmoso naujienomis ir fizikos subtilybėmis. Parašau ir apie kitus man įdomius dalykus – pavyzdžiui, įvairią fantastiką. Kartais skaitau viešus pranešimus Mokslų kavinėse. Bet jūs ir taip šitai žinojote, ar ne?

Visą šią veiklą darau savanoriškai, nes manau, kad astronomija yra nuostabus dalykas, kuriuo verta dalintis su kitais. Be to, atlyginimą gaunu iš valstybės biudžeto, o mokesčių mokėtojai iš mano tiesioginio darbo jokios naudos negauna, tad mokslo populiarinimą laikau ir socialine misija.

Ir visgi kartais galvoje sukirba mintis, kad gal yra žmonių, kurie mano veiklą sutiktų įvertinti kažkokia pinigine išraiška. Niekada negalvojau ir neketinu imti mokesčio už „Konstantos 42“ turinio skaitymą, bet paremti juk galite ir savanoriškai, ar ne? Šių minčių produktą čia ir matote. Iki 2022 vasario mane remti galėjote Patreon'e, tačiau kai ši kompanija be perspėjimo suspendavo Ukrainos karius remiančią organizaciją Come Back Alive, nusprendžiau pereiti į Contribee.

Ką jūs gausite už tai, kad paremsite mane? Pažadu jums, kad atsakysiu į jūsų astronominius (ir platesnius) klausimus blogo tekstais. Jie bus prieinami visiems, bet temas rinksitės jūs. Taip pat, kuo daugiau bus rėmėjų ir paramos, tuo daugiau turinio bus Konstantoje. Viskas priklauso nuo jūsų!

Our goals


Newest - oldest