fb
www.contribee.com

Keto Kodas

Esu biohakerė, keto mentorė, knygos KETO KODAS ir pirmojo žurnalo Lietuvoje apie keto ir biohakingą autorė. Savo kanaluose dalinuosi idėjomis gyvenimui be cukraus, be miltų ir be savigraužos.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Labas, 

 

Esu Simona Laiconaitė - biohakerė, keto mitybos mentorė, knygos „Keto Kodas“ ir pirmojo Lietuvoje žurnalo apie keto ir biohakingą autorė. Esu kūrėja, strategė, vadovė, pasakotoja, rodytoja ir nuotykiautoja.

 

Savo Instagram profilyje, tinklaraštyje ir naujienlaiškyje dalinuosi savo kasdienėmis idėjomis gyvenimui be cukraus, be miltų ir be savigraužos.

 

Žinau, kad kartais sveikesnes maisto ar gyvenimo alternatyvas atidedame „kitam kartui“, nes esame klaidingai įsitikinę, kad tai reikalauja daugiau pastangų, laiko ar pinigų. Noriu padėti atrasti naują požiūrį ir įkvėpti galimybėms kurti stipresnį ir sveikesnį save.

 

Nors pati gyvenu pagal ketogeninės mitybos principus, tačiau mano turinys yra skirtas ir platesnei auditorijai: besidomintiems mažaangliavandene mityba, ieškantiems alternatyvų cukrui, glitimui ar miltams, norintiems atrasti naujų skonių ar tekstūrų kombinacijų ar tiesiog susidomėjusiems biohakingo ir sveikos gyvensenos eksperimentais.

 

Džiaugsiuosi, jei mano idėjas pritaikysi ir savo gyvenime!

 

Bendraukime, 

 

Simona


Newest - oldest