fb
www.contribee.com

Keistoteka

..nėra to naujo, kas nevirstų į sena..

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

KEISTOTEKA  - knygynas, kuriame prieglaudą randa ne tik visokiausios knygos įvairiausiomis kalbomis, bet ir kitokie dalykėliai: muzika (patefonas su vinilais, audio-kasetės, CD), menai, rankdarbiai (paveikslai, atvirukai, plakatai, suvenyrai, papuošalai, skulptūrėlės) bei visokios keistenybės, kurios ima ir nustebina..


Mūsų siekiamybė:

Dinamiškas kultūros centras, kuriame gali nelauktai susitikti su knyga, įdomiu pašnekovu ar Katinu, kuris dažną pasitinka ir išlydi.

Erdvė, kurioje visada rasis vietos knygai, muzikai, rankdarbiams ar sendaikčiui.

Meno inkubatorius, atviras kūrybinėms mintims ir kūrėjams, ieškantiems pastogės savo dirbiniams.

Puiki vieta savanorystei - nemažai jaunimo čia suranda įvairios veiklos, gauna darbinių įgūdžių bei mus pamokina, ką dar galėtume nuveikti. 

O vyresnieji įneša harmonijos bei išminties, kad visi kartu - galime daug..

 

Mūsų realijos:

Kasdienis darbas: knygų katalogavimas ir kėlimas svetainėn - imlus laikui, tačiau vertingas darbas. Matome, kad esame reikalingi, tą patvirtina puikūs atsiliepimai bei džiugios akimirkos, kai knyga iškeliauja pas ilgai jos ieškojusį šeimininką.

Daug investavome į sistemą bei internetinę svetainę - dabar mūsų knygos bei visa kita randa namus visame pasaulyje: nuo mažo kaimelio Lietuvoje iki Australijos ar Šri Lankos.

 

Gyvuojame septinti metai - surengėme ne vieną knygos ar almanacho pristatymą, poezijos skaitymus, kasmet dalyvaujame Knygų Mugėje bei Kultūros naktyse, rengiame edukacinius užsiėmimus (akademinis piešimas, dailės terapija, atvirukų ar lietuviškų smilkalų gamyba ir kt.) - kol pandemija viską nutraukė.

Bet planai niekur nedingo, jų daug ir įvairių - dar reikėtų knygrišio kampelio, kavos aromato, parodų pristatymų (sienos gražios ir talpios, eksponatų visada rastume), kūrybiniai ir lavinamieji užsiėmimai laukia 'senų gerų' laikų, kaip ir akustiniai koncertai, kai muzika skleidžiasi knygų apsuptyje..

 

Apie mus rašo:

Bernardinai.lt / "Keistoteka“: jaukumu alsuojantys ir katinų murkimu skambantys knygų namai"

Diena.lt / "Keistoteka" - vieta, kur su senomis knygomis elgiamasi pagarbiai

Bznstart.lt / Nuosavo knygyno įkūrėja: turi suktis vilkeliu, kad išlaviruotum

15 min / Užupis: nuo „ulica smerti“ iki katino-generalinio direktoriaus

Kauno diena / Gyva Užupio legenda - katinas, įsikūręs knygyne

 

Mūsų turinys kasdienis:

KEISTOTEKA kasdien pasipildo naujienomis: svetainėje atsiranda nuo 50 iki 100 naujų pozicijų - ne tik skaitytos knygos, bet ir mažųjų leidyklų nauji leidiniai.

Tuo pačiu primename, kad bukinistinių knygynų veikla labai prisideda prie gamtos išsaugojimo bei resursų tausojimo.

Socialiniuose tinkluose reguliariai keliame aktualijas iš knygyno bei katinų gyvenimo - esame labai draugiški gyvūnams, net katinas Kukutis su užėjusiais šuniukais žaidžia slėpynių..

Planuojame įgarsinti knygų istorijas - kasdien ar kartą per savaitę, bus matyti - pagal pageidavimą (tai darėme pirmojo karantino metu)

 

Mūsų parama:

Esame ne pelno, o bendruomeninės naudos siekianti organizacija - tai reiškia, kad orientuojamės ne į komerciją, bet į knygyno gerovę.

Kitaip tariant - visa, kas gaunama pinigine išraiška, sunaudojama būtiniausių kaštų dengimui bei mokesčių mokėjimui, o jei kas lieka - džiugiai paleidžiama  projektų ar idėjų realizacijai - pavyzdžiui:

1. atnaujinome svetainę

2. perkėlėme knygyną į tinkamesnes patalpas

3. išleidome knygyno atvirukus, maišelius, ženkliukus

 

Visa parama yra griežtai prižiūrima finansų direktoriaus Kukučio - KEISTOTEKOS veislės katino, kuris kasdien rūpinasi knygų fizine sveikata ir lankytojų ramybe, tad norėdami jam įtikti prenumeratos lygius sugradavome jo garbei:

✪ Kukučio glostytojas

✪ Kukučio bičiulis

✪ Kukučio maitintojas

✪ Kukučio mecenatas

 

Dėkojame už Jūsų gerumą bei kviečiame susitikti mūsų knygynuose Vilniuje - Gėlių g. 4 arba Paupio g. 2 ❤

www.keistoteka.lt

 


Newest - oldest