fb
www.contribee.com

VšĮ „Kauno hospiso namai“

Medicininė įstaiga, teikianti nemokamas paliatyviosios pagalbos paslaugas sunkiai sergantiems, mirštantiems pacientams jų namuose.

Contribees

Per month

You can not support because this creator does not have any posts!


About me

VšĮ „Kauno hospiso namai" – tai medicininė įstaiga, turinti licenciją ir jau 8 metus teikianti nemokamas paliatyviosios pagalbos paslaugas sunkiai sergantiems nebepagydoma liga, mirštantiems pacientams ir jų artimiesiems jų pačių namuose Kaune ir Kauno rajone. Stacionaraus pastato neturime, tad vykstame į pacientų namus. Gerų žmonių parama, 1,2 proc., kuriuos gali skirti dirbantis žmogus, ir savanoriškas darbas padeda dalinai užtikrinti mūsų veiklą. Visą finansinę dalį išlaidų sudaro atlyginimai ir mokesčiai, todėl širdingai kviečiame prisidėti prie VšĮ „Kauno hospiso namai" veiklos skiriant paramą, kuri bus panaudota pacientų svajonių pildymui, įrangos, pritaikytos neįgaliesiems įsigijimui, papildomoms specialistų konsultacijoms užtikrinti… 

Hospiso komandoje dirba 11 darbuotojų: gydytojas, 2 bendrosios praktikos slaugytojos, slaugytojos padėjėja, socialinis darbuotojas, medicinos psichologas, kineziterapeutė, dvasinė asistentė, savanorių koordinatorė, direktorė ir buhalterė. Komandoje taip pat turime virš 100 įvairių sričių specialistų savanorių. Šiandien padedame 20 pacientų ir jų artimiesiems. Skaičius nuolat kintantis, nes bet kurią akimirką žmogus miršta.
 

Kauno Hospiso unikalumas – tai kokybiškas ir orus nebepagydomo žmogaus gyvenimas namuose, norų pildymas, aktyvumas iki paskutinės akimirkos bei ramybė ir konfortas.  Pacientams teikiamos medicininės, socialinės, dvasinės, psichologinės, juridinės paslaugos. Kiekvienam individualiai, atsižvelgiant į to žmogaus ligą bei socialinę aplinką. Daugybė pacientų vienišų, paliktų, vaikų, jaunuolių, vidutinio amžiaus ar senjorų išleistų iš ligoninių į namus tiesiog numirti, be pagalbos, be skausmo malšinimo priemonių ir be palaikymo, žinojimo, kad kažkam gali paskambinti ir pasikalbėti bei gauti patarimą.

 

Išėjimas yra gyvenimas – ir kiekviena minutė čia yra pati brangiausia.

Our goals