fb
www.contribee.com

Karjeros ugdymas

„Karjeros ugdymas“ platforma siūlo išskirtinę prenumeratos paslaugą, skirtą kiekvieną mėnesį aprūpinti jus naujausiomis pamokomis ir periodiškai turėti medžiagos darbui.

Contribees

Per month

Collected
Remdami prisidedate prie vaikų ateities ugdymo.
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Esate pedagogas ar ugdymo karjerai specialistas, siekiantis išlikti pirmaujantis savo srityje ir be vargo teikti įtraukiančias bei kūrybiškas karjeros ugdymo pamokas savo mokiniams? 

„Karjeros ugdymas“ platforma siūlo išskirtinę prenumeratos paslaugą, skirtą kiekvieną mėnesį aprūpinti jus naujausiomis pamokomis ir periodiškai turėti medžiagos darbui.

 

KODĖL VERTA RINKTIS "KARJEROS UGDYMAS" PASLAUGAS?

PASTOVUMAS

Iki kiekvieno mėnesio 18 d. Jums atsirakins vis naujas turinys, todėl būsite visada pasiruošę pamokoms. Pamokas ir kitą turinį galėsite naudoti karjeros ugdymo pamokose, klasės valandėlių metu, integruoti į dalykų pamokas ar naudoti neformalių užsiėmimų metu.

ĮVAIROVĖ

Kiekvieną mėnesį Jums bus parengtos karjeros ugdymo pamokos (pamokos skaidrės + pamokos turinys + pratybų lapas), bonus turinys - vaizdo įrašai, straipsniai, metodai, iššūkiai ir kita medžiaga, diskusijos ir kiti privalumai. Sukauptą medžiagą galėsite naudoti neribotą laiką.

KOKYBĖ

Karjeros ugdymo turinį rengs patyrusi karjeros ugdymo specialistė, taip pat bus pasitelkiami ir kiti specialistai, tokie kaip psichologai, koučeriai, įvairių sričių atstovai ir kiti.

KOMANDA

Tapsite karjeros specialistų bendruomenės dalimi, visų prenumeratorių lauks nuolatinė pagalba ir bendradarbiavimas, ypatingi prenumeratorių susitikimai, mokymai ar išvykos.

ŠTAI, KAS SUDARO PAMOKAS:

Pamokos skaidrės: parengtos patrauklios ir informatyvios pamokų skaidrės, apimančias daugybę temų – nuo savęs pažinimo iki tikslų nustatymo, gyvenimo aprašymo kūrimo ir profesijų tyrinėjimo. Šios skaidrės sukurtos taip, kad patrauktų mokinių dėmesį, o mokymasis apie pasirengimą karjerai būtų įdomus ir įtraukiantis!

Pamokos žingsniai: mokymosi procesas suskirstytas į lengvai atliekamus veiksmus. Šios pamokos parengtos taip, kad pedagogams ir mokiniams būtų suteiktas aiškus kelias karjeros kompetencijų ugdymui.

Pratybų lapas: meistru tampama tik po praktikos, tiesa? Parengėme pratybų lapus, leidžiančius mokiniams pritaikyti tai, ko išmoko pamokose. Ši veikla padės jiems pažinti save ir kitus, atskleisti savo gėbėjimus ir interesus, tyrinėti įvairias profesijas, ir net imituoti darbo pokalbius. Tai geriausias praktinis mokymasis!

Bonus turinys: papildoma klasės užduotis, vaizdo įrašas, užduotys, rekomendacijos ir kitos staigmenos.

 

KAIP VISKAS VEIKIA?

Labai paprastai! 

Jums tereikia susikurti „Contribee” paskyrą ir tapti „Karjeros ugdymas” mėnesio programų prenumeratoriumi. Galite rinktis:

• pradinukų, 

• progimnazijos arba 

• gimnazijos kategorijas, 

kurios suskirtytos į tris prenumeratorių lygius – MINI, MIDI, MAXI ir trigubas MAXI.

Galimi keli mokėjimo būdai – mėnesinis prenumeratorius arba pamokų ir kito turinio vienkartinis mokėjimas. Jeigu nuspręsite, kad turinys Jums nebeaktualus – bet kuriuo metu be jokių papildomų sąlygų galėsite prenumeratą nutraukti.

www.karjerosugdymas.lt


Newest - oldest