fb
www.contribee.com

Kamdovanoti.lt

Kamdovanoti.lt - leidžia organizuoti paslaptingus dovanų mainus tarp draugų ir artimųjų. Suvedate dalyvius ir sistema pasirūpins atsitiktiniu dovanų priskyrimu!

Contribees

Per month

Collected
Šis projektas sukurtas tam, kad skleistų gerą nuotaiką ir draugišką atmosferą, kad šeimos, draugų ar bendradarbių rate šventinis laikotarpis šildytų ir džiugintų širdis! Tačiau didėjant mūsų bendruomenės dydžiui, išlaidos serverių ir tinklapio priežiūrai sparčiai auga. Jūsų parama - tai investicija į šią nuotaiką, džiaugsmą ir galimybę projektui išlikti! Ačiū tau jeigu prisidedi, gražių švenčių!
2 €
5 €
10 €
Enter amount
Choose amount

About me

Sveiki :) Malonu susipažinti, mes jauni švenčių entuziastai iš Vilniaus, kurie taip pat, kaip ir Jūs mėgsta šventes, gauna ir dovanoja dovanas, bet kartais susiduria su problema - tas kas turėtų džiuginti, pradeda varginti. Daug dovanų - daug išlaidų, laiko paieškoms ir idėjų stygius. Mes - kamdovanoti.lt komanda, esame tam, kad šventės neapkarstų ir galėtume mėgautis tik geriausiomis akimirkomis, sumažindami reikalingų dovanų kiekį iki vienos dovanos, bet nepalikdami nei vieno be dovanos. Tad linkime Jums ir Jūsų artimiesiems gražių, jaukių, įsimintinų švenčių!

 

Kamdovanoti.lt komanda

Our goals


Newest - oldest