fb
www.contribee.com

Liepa Jonuškaitė

Aš esu Liepa Jonuškaitė. Buriuoju Optimist jachtų klase. Siekiu tapti Europos TOP20. Pasiekime šį tikslą drauge - eikime čempiono keliu kartu!

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

LIEPA JONUŠKAITĖ – SAILING ATHETE
www.jonuskaite.lt

Aš esu Liepa Jonuškaitė, ir aš buriuoju Optimist jachtų klasės sportiniu laivu. Dalyvauju tarptautinėse varžybose ir atstovauju Lietuvą.

Mano tikslas pasiruošti, atsirinkti ir laimėti Europos čempionatą bei sudalyvauti pasaulio čempionate ten, kur palmės, kur žydras žydras vanduo. Šiam tikslui pasiekti man reikia JŪSŲ pagalbos ir paramos.

Buriuoti pradėjau, kai man buvo 5 metai. Iki šios dienos nuėjau gana sėkmingą kelią. Kiekvienais metais tampu vis stipresnė, greitesnė ir gudresnė. 2020 metais turėjau tapti geriausia U12 (amžiaus grupė iki 12 metų) Optimist jachtų klase buriuojančia mergaite. Sezono pradžia buvo sunki, keliavau per pralaimėjimus ir pergales ir prieš svarbiausias sezono varžybas buvau tikra, kad atėjo laikas nugalėti. Deja, nutiko gyvenimas, ir patyriau dešinės kojos traumą. Viso sudėtingo sezono pasiruošimas nukeliavo į gipsą… Praėjau sudėtingą ir ilgą reabilitaciją ir drąsiai galiu pasakyti, kad šiandien esu dar stipresnė nei buvau.

2021 metų pradžioje buvau atrinkta į Optimist jachtų klasės inventoriaus gamintojo iš Danijos WINNER komandą. Buvimas WINNER TEAM komandoje yra didžiulis įvertinimas man, kaip perspektyviai ateities buriuotojai. Žinoma su įvertinimu ateina ir atsakomybė. Atsakomybė dirbti daugiau, siekti daugiau ir būti laimėtoja (Winner).

 

2021-ieji bus mano triumfo metai U12 amžiaus grupėje. 

 

Šiuo metu esu remiama nuostabių žmonių, kurių pagalba man leidžia sudalyvauti vieneriose tarptautinėse varžybose, o tėveliai prisideda prie visų likusių išlaidų. Vis tik jų skiriamo laiko ir paramos neužtenka norint pasiruošti, atsirinkti ir laimėti Europos čempionatą

Norint produktyviai treniruotis ir augti reikia nuolat būti ant vandens, ant vandens turi būti ir treneris ir mano konkurentai – vėjo broliai ir sesės. Konkurentai ant vandens - draugai ant kranto. Ne visada treniruotėms skiriamas laikas išnaudojamas 100%, ne visada Neptūnas dovanoja tam tinkamas oro sąlygas. Atėjus šaltajam sezonui, Lietuvoje buriuoti tampa neįmanoma. Europos sportininkai keliauja į Gran Kanariją, Tenerifę, Maltą. Norėdama pasiekti užsibrėžtus tikslus, turiu ieškoti galimybių buriuoti ir ruoštis šiltuose kraštuose.

Per vienerius metus rekomenduojama sudalyvauti ne mažiau nei 6 aukščiausio lygio tarptautinėse stovyklose, 12 tarptautinių varžybų ir ant vandens buriuojant praleisti kiek įmanoma daugiau laiko.