fb
www.contribee.com

Indrė Širkienė

📣 Stebiu socialinių tinklų naujienas, analizuoju pasikeitimus, testuoju ir čia dalinuosi ne tik KAS naujo, bet ir KAIP tai galėtum pritaikyti savo Instagram, Facebook ar Linkedin komunikacijoje

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

 

Labas! 👋 Domiesi socialiniais tinklais ir Tau aktualu ne tik naujienos, bet ir kaip tai galėtum įgyvendinti savo komunikacijoje? Vis galvoji, ką dar naujo galėtum pasiūlyti savo auditorijai? O gal tiesiog pabodo pačiai(-iam) ieškoti idėjų, galvoti, kaip vieną ar kitą naują funkciją tinkamai pritaikyti savo komunikacijoje? Esi kaip tik čia! Kviečiu prenumeruoti mano kanalą ir aš Tau padėsiu.Ką gaus SOCIAL HUB bendruomenė:

  • Idėjas (internete galima rasti, kas naujo įvyko platformose, bet daug sunkiau sugalvoti, o kaip tą naują funkciją būtų galima pritaikyti savo komunikacijoje - išskirtiniame turinyje būtent tai ir aptartinėsiu)
  • Rekomendacijas (socialiniuose tinkluose stebime sumažėjusį įrašų pasiekiamumą, mažą įsitraukimą ar kitas problemas - taigi, išskirtiniame turinyje pasiūlysiu realius veiksmus, kurie padės apsispręsti, kaip reikėtų elgtis)
  • Palaikymą (juk būna, kad pritrūkstame motyvacijos ir norime viską mesti, bet tik ne tada, kai žinome, ką turime padaryti - bendruomenės nariai galės dalyvauti focus susitikimuose, kurie skirti tikslų siekimui per atskaitomybės principą)
  • Erdvę diskutuoti (kai iškils klausimų, kaip būtų geriau elgtis vienoje arba kitoje situacijoje socialiniuose tinkluose, tai čia bus ta erdvė, kur galėsi klausti, pasisakyti, o gal tiesiog pasidalinti)

Turi klausimų? Drąsiai rašyk man ir padėsiu apsispręsti, ar ši bendruomenė Tau tiktų: [email protected]

Our goals


Newest - oldest