fb
www.contribee.com

Patikrinta – VEIKIA! (su Ilona Bakše)

Video kursai, mokymai, EFT ir Ho’oponopono praktikos bei naudinga video medžiaga tiems, kam patinka paprasti ir lengvai pritaikomi būdai gyventi šviesiau, drąsiau, džiaugsmingiau ir efektyviau.

Contribees

Per month

Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Labuka :)  

Jeigu trumpai: 

esame linksma šeimos komanda – Ilona ir Vidmantas Bakšiai. Tarp edukacinio turinio kūrimo vaikams sukaupėme daug vertingo turinio, skirto suaugusiems. Juk norint kurti vaikams, prie lapo turi sėsti su švaria ir saulėta širdimi. 

Taip į mūsų gyvenimą atėjo daug idėjų, praktikų, mokymų, kaip greitai ir lengvai susigrąžinti ramybę, džiaugsmą ir gyventi savo gyvenimą. Esame pasiruošę dalyboms.

Jei mums pakeliui – SUPER! Drauge kursime geresnį pasaulį, pradėdami pokyčius nuo savęs. Tą ir padarykime!

…………………………………………..

Na, o jei šiek tiek detaliau apie mus:

greičiausiai mus jau pažįstate iš edukacinio turinio mažiesiems. Ir greičiausiai Jūsų namuose jau lankėsi arba kaip tik dabar guli užduočių knygelės, žurnalai „Kutis“ arba „Nykštukas“ su įrašu nugarėlėje: „Idėjos autorė Ilona Bakšė“. O galbūt karantino metu Jūsų vaikų auklėtojos siuntė Jums mūsų sukurtus youtube užsiėmimus vaikams. Galėjome susitikti ir bibliotekų renginiuose, o gal net esate sudalyvavę mūsų seminaruose arba kūrybos vakaruose. 

Todėl ir sakome, kad greičiausiai jau pažįstate mūsų linksmą šeimos komandą. Ir ne todėl linksmą, kad rūpesčių neturime, o todėl, kad taip pasirinkome. Viskas prasidėjo nuo to, kai žodį „sunku“ pavertėme žodžiu „stipru“. Iškart pajutome kitą gyvenimo energiją. Juk kai priimi viską per žodžio „stipru“ prasmę – supranti, kad gyvenimas uždėjo šiek tiek didesnį svarmenį. Tada jautiesi kaip sportininkas, kuriuo tiki treneris. Su tokiu požiūriu žingsnis po žingsnio ir einame savo keliu tiesiog dalindamiesi ir kūryba, ir sukaupta patirtimi. 

Tad šiame puslapyje rasite ir mūsų sukurtas idėjas, iššūkius, mokymus ir pasaulyje plačiai naudojamos EFT ir Ho’oponopono praktikas. Žodžiu, visa tai, kas stiprina vidinę ramybę, kuria harmoniją, padeda spręsti problemas, neša gerą emociją ir padeda paprasčiau žiūrėti į įvairias sudėtingas situacijas.

Šis puslapis bus naudingas visiems, kas ieško būdų, kaip susigrąžinti vidinį balansą, kas nori suderinti šiuolaikinio gyvenimo tempą ir širdies poreikius, kas nori įveikti baimes ir perrašyti senus scenarijus į naujas galimybes.

Tegu taip ir būna! 

Pradedam! Nekantraujame pamatyti, kaip Jūsų gyvenimas ima žydėti!

Oi, vos nepamiršome Jūsų mažiesiems perduoti lauktuves. Visą nemokamą turinį mažiesiems rasite mūsų tinklapyje www.abcpilis.lt arba youtube kanale www.youtube.com/ABCpilis

 Iki susitikimo!

Our goals


Newest - oldest