fb
www.contribee.com

Iki pergalės

Remiame ir rūpinamės mokomąja misija Ukrainoje, kurios dėka kaimyninė šalis gali efektyviau ginti savo piliečius, žemes. Renkame ir vežame medicininę bei humanitarinę paramą į Ukrainą nukentėjusiems.

Contribees

Per month

Collected
Mūsų apmokytai ir išleistai į frontą 24-ai Karaliaus Danilos brigadai, sėkmingai kovojančiai su okupantu Chersone reikalinga mūsų visų pagalba. Poreikis - pikapai "Žudikai", "Keršytojai". Pabandykim kartu tai padaryti.
10 €
25 €
50 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Mes remiame ir rūpinamės mokomąja lietuvių misija “Gyvačių sala” Ukrainoje. Padedame sprendžiant paprastus buitinius, gyvenimiškus dalykus, kaip kad maistas, higiena, misijos narių gerbūvio ir saugumo užtikrinimas svečioje šalyje. Rūpinamės logistika daiktų pervežimui iš Lietuvos į Ukrainą.

Taip pat mes renkame, perkame ir vežame rimtą, tikslinę, ekstremalią mediciną į Ukrainos karo ligonines. Kadangi Ukrainos ligoninės gauna daug paramos ir dideliais kiekiais paprastų, lengvai pasiekiamų vaistų, tvarsčių, mes ėmėmės, pagal galimybės, kitos kripties - operacinių ir pooperacinių medikamentų (stiprių nuskausminančių), vaistų, specifinėms ligoms (diabetas, astma, širdies ligos) gydyti. Misijos narių pagalba, esame užmezgę kontaktus su ligoninėmis, kurioms ši pagalba reikalinga, o taip pat jų rankomis skirstome tiek medikamentus, tiek ir kitą humanitarinę pagalbą ligoninėms, civilių slėptuvėms.

 

Our goals


Newest - oldest