fb
www.contribee.com

Idėja Žmogui

Video creator, podcasts, eco courses

Contribees
Tip

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Labas.
Šis puslapis gimė po sėkmingos "Idėja Žmogui - Gyvenimas Gausoje" konferencijos 2021m.
Dėkoju, visiems padrąsinusiems nesustoti, bei tęsti pradėtą veiklą.
Išdrįsau ne tik tęsti, bet ir išsikėliau drąsų veiklos tikslą: Sujungti gamtiškai gyvenančių bendraminčių žinias ir kokybiškai jas pateikti vienoje, lengvai prieinamoje formoje.

Pastebėjome kokybiškos informacijos trūkumą lietuvių kalbą apie gamtinį gyvenimo būdą ir įvairias jo sudedamąsias sritis (sklypo įsirengimą, natūralias statybas, vaikų švietimą, vidinę darną, gamtinę žemdirbystę, miško sodus, paveldo išsaugojimą, pragyvenimo galimybes gamtoje, bendruomeniškumą ir t.t.). Problema, jog įvairių paskaitų įrašai ir jose esančios žinios greit pasimeta, išsibarsto po visą internetinę erdvę. Dažnu atveju ši informacija tampa beveik nebeatrandama naujokams.
tikiu, jog gamtiškai gyvenantys žmonės gali susivienyti ir sudėti savas idėjas ir žinias į vieną lengvai prieinamą erdvę. Šioje erdvėje bendruomenė teiks patarimus, dalinsis patirtimi ir žiniomis.

Laimi visi: bendradarbiaudami mes padedame vieni kitiems ir kartu kuriame tvirtą žinių pagrindą naujai besikuriantiems žmonėms.


Kalbėsime, kursime, rašysime ir dalinsimės viskuo kuo galime.
Kiekvieną mėnesį šiame puslapyje išvysite bent po 2 naujus pokalbius su įvairių sričių specialistais. Taip pat po truputėlį kuriame mokymus, norintiems daugiau gilintis į konkrečią temą.
Skirdami paramą Jūs galite atsidėkoti už įvairių pokalbių transliacijas, vaizdo įrašus, bei organizuojamus mokymus. 

Siekiame bendrystės.
Norime apjungti visus gamtinės krypties specialistus, profesionalus, praktikus, bendraminčius ir kartu kurti gražią bendruomenę.
Kviečiame prisijungti. Nesvarbu ar dalyvausite mokymuose, ar remsite puslapį, ar būsite pašnekovas - Jūs galite būti šio judėjimo dalimi.

Esu atviras įvairiems bendravimui, susisiekime.

Dėkoju ir sėkmės,
Ignas Čepulis

Our goals


Newest - oldest