fb
www.contribee.com

Bernardinai.lt

Interneto dienraštis „Bernardinai.lt“ yra pelno nesiekianti žiniasklaidos priemonė. Mūsų misija – kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Contribees

Per month

You can not support because this creator does not have any posts!


About me

Sveiki atvykę!

Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų „Contribee“ puslapyje. Kaip nepriklausomas interneto dienraštis norime būti kitokie, palaikydami savo erdvę švarią, kad skaitytojus pasiektų tik pačios svarbiausios naujienos, tik kokybiški straipsniai ir vaizdo ar garso reportažai.

Kodėl Jūs čia?

Tikriausiai pastebėjote, kad vis daugiau žiniasklaidos priemonių dalį turinio apmokestina. Mes apsisprendėme ir toliau siūlyti kokybišką ir nemokamą turinį. Tačiau tai reiškia, kad mums reikia Jūsų pagalbos.

Kviečiame prisidėti prie kokybiškos žiniasklaidos ir „Bernardinai.lt“ misijos skiriant periodinę paramą.

Mūsų įsipareigojimai Jums

  • Mes įsipareigojame išsaugoti švarią ir pagarbią skaitymo ir informavimo erdvę, nes žinome, kad tai „Bernardinai.lt“ skaitytojams svarbu.
  • „Contribee“ rėmėjams siųsime visą naujausią informaciją apie „Bernardinai.lt“ veiklą, naujoves bei finansinę situaciją.
  • Mes įsipareigojame su Jumis bendrauti. Kviečiame rašyti mums šioje platformoje savo komentarus, klausimus bei pasiūlymus.

Our goals