fb
www.contribee.com

Bernardinai.lt

Interneto dienraštis „Bernardinai.lt“ yra pelno nesiekianti žiniasklaidos priemonė. Mūsų misija – kurti aktualų, viltingą ir išliekantį turinį, žvelgiant į kasdienybę krikščionišku žvilgsniu.

Contribees

Per month

Collected
Už Jūsų paramą galime pažadėti tik mūsų įsipareigojimą ir toliau Bernardinai.lt ruošti ir skelbti Jums patinkantį turinį. Laikomės principo, kad visiems skaitytojams Bernardinai.lt informacija turi būti prieinama be apribojimų ir nepriklausyti nuo žmogaus galimybės susimokėti už skaitomą turinį. Todėl vertiname Jūsų apsisprendimą paremti Bernardinai.lt veiklą per šią platformą ir taip sudaryti galimybę kitiems skaityti ir Jums patinkantį turinį. Šiuo metu dirbame, kad skaityti Bernardinai.lt būtų dar patogiau ir Jūsų parama leidžia mums tai daryti kiek greičiau.
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Sveiki atvykę!

Džiaugiamės, kad apsilankėte www.bernardinai.lt  „Contribee“ puslapyje. Kaip nepriklausomas interneto dienraštis norime būti kitokie, palaikydami savo erdvę švarią, kad skaitytojus pasiektų tik pačios svarbiausios naujienos, tik kokybiški straipsniai ir vaizdo ar garso reportažai.

Kodėl Jūs čia?

Tikriausiai pastebėjote, kad vis daugiau žiniasklaidos priemonių dalį turinio apmokestina. Mes apsisprendėme ir toliau siūlyti kokybišką ir nemokamą turinį. Tačiau tai reiškia, kad mums reikia Jūsų pagalbos.

Kviečiame prisidėti prie kokybiškos žiniasklaidos ir „Bernardinai.lt“ misijos skiriant periodinę paramą.

Mūsų įsipareigojimai Jums

  • Mes įsipareigojame išsaugoti švarią ir pagarbią skaitymo ir informavimo erdvę, nes žinome, kad tai „Bernardinai.lt“ skaitytojams svarbu.
  • Mes įsipareigojame ir toliau Bernardinai.lt ruošti ir skelbti Jums patinkantį turinį. Laikomės principo, kad visiems skaitytojams Bernardinai.lt informacija turi būti prieinama be apribojimų ir nepriklausyti nuo žmogaus galimybės susimokėti už skaitomą turinį. Todėl vertiname Jūsų apsisprendimą paremti Bernardinai.lt veiklą per šią platformą ir taip sudaryti galimybę kitiems skaityti ir Jums patinkantį turinį. Šiuo metu dirbame, kad galėtumėte periodinę prenumeratą paskirti ir kitais būdais.
  • Mes įsipareigojame su Jumis bendrauti. Kviečiame rašyti mums šioje platformoje savo komentarus, klausimus bei pasiūlymus.

Our goals


Newest - oldest