fb
www.contribee.com

HonestFIRE

Atviriausias blogas apie finansinę laisvę Lietuvoje.

Contribees

Per month

Collected
Patiko blogas? Prenumeruok arba duok man arbatpinigių. Viso rėmėjai paaukojo €21, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Aš esu 90s vaikas (2030 arčiau nei 2000, crazy, right?), pragyvenimui pardavinėju tai, ko nori dauguma lietuvių ir turiu hobį, kuris man 7 mėnesius iš 12 neša pajamas bei malonumą. Gyvenau trejose šalyse. 2018 metais apkeliavau dar 11 ar 12 šalių. Didžiuojuosi tuo. Lietuviai nemėgsta pasidžiaugti savo gyvenimo pasiekimais. Šis blogas yra skirtas pasidalinti gyvenimo džiaugsmu ir savimylai patenkinti.

 

Turiu pastovias pasyvias pajamas, kurios, esant reikalui, padengtų mano buto nuomą Vilniaus centre. O dabar veikia kaip popierinė finansinė pagalvė porai metų, jei netekčiau darbo rytoj.

 

Po visomis kelionėmis, gero buto nuoma, investavimu slypi finansinės laisvės siekiamybės kaina. Esu taupus ir pateikiu kelis to pavyzdžius:

*Pirmą naktį Amerikoje praleidau snausdamas autobuso stotelėje šalia vietos, kur mane turėjo pasitikti darbdaviai. JFK nusileidau apie 01.00. Už 5h miegą New Yorke nenorėjau mokėti 50 dolerių.

*Gyvendamas UK, Tesco pirkdavau 90% nukainotus maisto produktus, kurie buvo besibaigiantys galioti. Žinodavau apytikslį laiką, kada jie bus nukainoti ir parduotuvėje kartais praleisdavau iki valandos lūkuriuodamas, kad juos nukainotų.

*Iš naktinio klubo grįžau dviračiu tam, kad nereikėtų mokėti už naktinį autobusą ar taxi. Niekas nenukentėjo.

Tai yra apgailėtina, tačiau tai yra mano kelio dalis link finansinės laisvės.

Daugiau istorijų galite rasti čia: https://www.honestfire.lt/pensininkas30-metis/

 

Pagarbiai,

HonestFIRE.

Our goals


Newest - oldest